رئیس مرکز فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان:
فن آوری اطلاعات اداره کل امور مالیاتی فارس نمونه ای شایسته برای سایر استان ها
چاپ مطلب

بازدید رئیس فناوری اطلاعات
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان امور مالیاتی، طی بازدید از اداره کل امور مالیاتی فارس،اقدامات صورت گرفته در حوزه فناوری اطلاعات و طرح جامع مالیاتی فارس را نمونه ای شایسته برای سایر استان ها معرفی نمود.
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان امور مالیاتی ،روز چهارشنبه 28 مهرماه 96 با حضور در اداره کل امور مالیاتی فارس ضمن بازدید از قسمت های مختلف سایت فناوری اطلاعات از روند رو به پیشرفت اجرای طرح جامع مالیاتی در سطح اداره کل امور مالیاتی فارس اطلاع یافت.
در ابتدای این بازدید جلسه ای با حضور خانی رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان امور مالیاتی ،مدیرکل،معاون فناوری اطلاعات و مدیر طرح جامع مالیاتی امور مالیاتی فارس برگزار گردید.
پس از آن خانی طی بازدید از بخش های مختلف فناوری اطلاعات اداره کل و گفت و گو با همکاران مستقر در سایت از اقدامات صورت گرفته جهت تجهیز سایت فناوری اطلاعات و اتاق مانیتورینگ تقدیرنمود.
وی فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در حوزه فناوری اطلاعات اداره کل امور مالیاتی را قابل ستایش خواند و بر اینکه روند رو به توسعه فناوری اطلاعات اداره کل امور مالیاتی استان فارس نمونه ای شایسته برای ادارات کل در سایر استان ها می باشد تصریح نمود.
در ادامه خانی طی بازدید از قسمت های مختلف اداره کل در جریان روند استقرار طرح جامع مالیاتی در سطح استان قرار گرفت.وی از پیشرفت های حاصل شده ابراز رضایت نمود و خواستار ادامه تلاشها در راستای استقرار کامل طرح جامع مالیاتی شد.
کتابخانه ایثار اداره کل آخرین مکان بازدید رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان امور مالیاتی بود،که گزارشی از امکانات و تعدادعناوین مقالات،مجلات،کتاب های تخصصی و عمومی موجود آن بعنوان اولین کتابخانه تخصصی سازمان امور مالیاتی به وی ارائه گردید.
پایان بخش برنامه حضور رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان امور مالیاتی در شیراز دیدار با مدیرکل،معاونین و روسای امور مالیاتی فارس و برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با حضور ایشان بود.
در ابتدای این جلسه خانی پیرامون کاهش اتکای اقتصاد کشور به درآمدهای نفتی و افزایش نیاز به درآمدهای مالیاتی اشاره نمود و این اتفاق را یک فرصت تاریخی برای جهش و پیشرفت نظام مالیاتی کشور برشمرد. وی شفافیت اقتصادی،کاهش فرار مالیاتی و افزایش مودیان مالیاتی را از اقدامات ضروری افزایش درآمد مالیاتی در راستای توسعه اقتصادی کشور برشمرد.
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان امور مالیاتی ، لزوم شفافیت اقتصادی و استفاده بهینه از اطلاعات را زیربنای افزایش درآمدهای مالیاتی دانست.وی گفت در این راستا نسبت به برطرف شدن نقاط ضعف سامانه های اطلاعاتی موجود و طراحی و راه اندازی سامانه های جدید اقدامات مناسبی صورت پذیرفته است،خانی درادامه فعالیت همکاران در واکاوی نقاط قوت و ضعف سامانه ها را ستود و خواستار ارئه نظرات و پیشنهادهای کلیه همکاران مستقر در استان ها در این راستا گردید.وی مهمترین هدف از بکارگیری تمامی سامانه های موجود و در دست طراحی در سازمان امور مالیاتی را دسترسی و استفاده بهینه از اطلاعات از سوی همکاران دانست.
در ادامه کاویانی مدیرکل امور مالیاتی فارس ضمن خیر مقدم به آقای خانی و هیات همراه ایشان، در خصوص اهمیت موضوع فناوری اطلاعات دررشد و توسعه کشور بر توجه بیش از پیش به این حوزه در راستای تحقق اهداف سازمان امور مالیاتی تاکید نمود.
در انتها رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان امور مالیاتی به سوالات و مسائل شرکت کنندگان در جلسه پاسخ گفت.تاریخ خبر: 1396/07/30
کلمات کلیدی: بازدید 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی