در آستانه سال نو صورت گرفت :
قدردانی رئیس کل سازمان امور مالیاتی از مودیان، رسانه های جمعی و کارکنان نظام مالیاتی
چاپ مطلب

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در آستانه سال نو، با صدور پیامی از همراهی مودیان مالیاتی در سال 96 ، حمایت و همسویی رسانه های جمعی و همچنین تلاش کارکنان خدوم نظام مالیاتی تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان، در متن پیام سید کامل تقوی ‏نژاد آمده است: « نوروز در تاریخ کهن ایران زمین، همواره یادآور شور دوباره زندگی، شادی و نشاط و نورستگی و نوباوگی بوده است. اکنون که در آستانه مهمترین تغییر و تحول سال یعنی تحویل سال نو قرار داریم، لازم است قدردان هر آنکه یاریگرمان بود و همراهی‎مان کرد تا کشور را هر چه بیشتر به سمت اتکای به منابع درون زا و پایدار سوق دهیم، باشیم.
در سال 1396 و در راستای اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی، رویکرد حمایت از تولید، اشتغال و رونق اقتصادی در سیاست‎گذاری های نظام مالیاتی مورد توجه قرار گرفت. در این سال، نظام مالیاتی کشور کوشید تا بیشترین تعامل با اصناف و فعالان اقتصادی را بعمل آورده و تمامی ظرفیت های قانونی برای حمایت از تولید و اشتغال را به کار بندد. همچنین رویکرد و سیاست مودی‎مداری و اعتمادآفرینی در جامعه در دستور کار قرار گرفت. سیاستی که به اشکال و شیوه‌های مختلف و با بهره گیری موثر از ظرفیت‎های قانونی همچون توافق با اصناف کشور و همچنین ارایه تسهیلات به مودیان عملیاتی شد. فارغ از این رویه های تغییر یافته، بسیاری از فعالان اقتصادی از مشوق‎های قانونی نیز بهره‌مند شدند. بی تردید امسال مودیان محترم مالیاتی، همدل و همنواتر از همیشه با نظام مالیاتی کشور همسو گشته و شرایط مالیات ستانی با کمترین هزینه و چالش را فراهم ساختند.
در سال 1396، سازمان امور مالیاتی کشور در اقدامی اساسی و با هدف تحقق درآمدهای پیش بینی شده مالیاتی، سیاست مبارزه جدی با فرار مالیاتی و شناسایی مودیان جدید، به جای افزایش نرخ مالیاتی و فشار بر مودیان موجود را در دستور کار خود قرار داد. سیاستی که براساس آن نظام مالیاتی موفق شد با بهره‎گیری از سامانه‎های اطلاعاتی در اختیار و به‎ویژه تکمیل اطلاعات پایگاه مودیان مالیاتی، به سمت مالیات‎ستانی عادلانه و مبتنی بر اطلاعات دقیق و روشن و همچنین شفاف شدن نظام اقتصادی کشور حرکت کند و ماحصل چنین سیاستی، تامین بخش قابل ملاحظه‎ای از درآمدهای پیش‎بینی شده امسال از محل مبارزه با فرار مالیاتی بود.
فارغ از بحث همراهی مودیان، نباید از نقش برجسته یار همیشگی نظام مالیاتی و حمایت‎ها و پشتیبانی های اثربخش رسانه های جمعی در تحقق اهداف این سازمان به سادگی عبور کرد. امسال بیشترین تعامل و ارتباط میان نظام مالیاتی و رسانه های جمعی به وقوع پیوست و اصحاب محترم رسانه، با همراهی و همدلی جهت توسعه فرهنگ مالیاتی و همچنین اطلاع رسانی بهنگام مالیاتی، ما را یاری نمودند که جا دارد از تلاش و زحمات همه خبرنگاران عزیز و دست‎اندرکاران خدوم رسانه های جمعی تقدیر و تشکر نمایم.
همچنین به راستی می توان گفت تلاش همکاران خدوم سازمان امور مالیاتی کشور برای دستیابی به اهداف سازمان، ستودنی بود. در این سال، کار جهادی و تلاش شبانه روزی کارکنان این سازمان جهت وصول عادلانه مالیات، اجرای اصلاحات فراگیر و نهایتا تحقق نظام نوین مالیاتی مثال زدنی است.
در خاتمه بر خود لازم می دانم، در آستانه سال نو که طلیعه‌ای از تحول و نوزایی و دگرگونی است و به رسم قدردانی از موهبت همنوایی مردم با نظام مالیاتی، مراتب تقدیر و تشکر خود از مودیان محترم مالیاتی و همچنین همراهی اصحاب رسانه را اعلام داشته و یک سال تلاش و حمیت همکاران خود در سازمان امور مالیاتی کشور که خدمت صادقانه در راستای استقلال، شکوفایی و سلامت اقتصاد کشور را مدنظر قرار دادند، ارج نهم.

تاریخ خبر: 1397/01/06
کلمات کلیدی: رییس کل 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی