مدیرکل امورمالیاتی استان فارس معرفی شد
چاپ مطلب

معارفه
معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور ، وجود بانک جامع اطلاعاتی در بخش مالیات را راهکار شفاف سازی مالیات دانست و افزود: با اجرای کامل طرح جامع مالیاتی و دستیابی به اطلاعات شفاف، علاوه بر اینکه رضایت مردم را حاصل کرده‌ایم، حق و حقوق دولت را هم به صورت کامل دریافت می‌کنیم .
نادر جنتی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل امور مالیاتی فارس، افزود: اگر خواستار مالیات عادلانه هستیم تا در این بخش به هیچ فردی ظلم و اجحاف وارد نشود، باید در مرحله نخست تمام اطلاعات اقتصادی واحدهای اقتصادی را وارد پایگاه نظام جامع مالیاتی کنیم تا بتوانیم بانک اطلاعاتی کاملی در این زمینه ایجاد کنیم.
وی یکی از برنامه های مهم سازمان امور مالیاتی کشور در سال جاری را تلاش در راستای معرفی سازمان بعنوان سازمان محبوب بین مردم دانست و اظهار داشت: راهکار ایجاد این محبوبیت، در گروی پاک دستی، اخلاق مداری و تواضع کارکنان سازمان و برقراری عدالت مالیاتی است.
جنتی با تفسیر علت شکاف عمیقی که بین تولید سرانه ایران و دنیا وجود دارد ، اظهار کرد: در ایران، مشکل کمبود سرمایه و منابع انسانی وجود ندارد بلکه مشکل اساسی ما فکر، اندیشه دانش ملی و مهمتر از همه نهادهایی است که باید به خوبی انجام وظیفه کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس نیز با اشاره به نقش آفرینی مالیات در توسعه، ابراز کرد: مدیران دستگاههای اجرایی و پرسنل سازمان امور مالیاتی باید دست به دست هم دهند تا علاوه بر تحقق اهداف سازمانی، همسو با سیاست های کلان ، حرکت کرده و به مهمترین دغدغه رهبر معظم انقلاب، دولت و مردم که همان ایجاد اشتغال است ، جامه عمل بپوشانند.
یداله رحمانی اظهار داشت : انتظار می رود تلاش برای تحقق درآمدهای پایدار و از همه مهمتر جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی، از اولویت های سازمان امور مالیاتی باشد.
وی اظهار داشت: مدیرکل سابق امور مالیاتی فارس مدیری دلسوز و توانمند بود و مدیرکل جدید نیز در دوره ها و حوزه های مختلف امور مالیاتی فعالیت داشته که قطعا حضور او در استان فارس نیز مثمرثمر خواهد بود.
در ادامه این مراسم، مدیرکل اقتصاد و دارایی فارس، شرایط اقتصادی کشور در مقطع کنونی را بسیار حساس توصیف کرد و گفت: میان چالش های کهنه درونی و بیرونی اقتصادی امروز، مسئولیت سنگینی بر عهده ما گذاشته شده و بر همین اساس باید فشارهای بیشتری را تحمل کنیم.
بابک دائی افزود: مهمترین هدف ما دو مقوله تامین مالی پایدار و کاهش اتکاء به درآمدهای نفتی است وهمچنین در حوزه مالیات شناسایی ، حمایت از تولید ، سرمایه گذاری و اشتغال از برنامه های مهم اداره کل امور اقتصادی و دارایی است.
محسن کاویانی مدیرکل سابق امورمالیاتی فارس به برخی اقدامات انجام شده در دوره ی مدیریتی خود اشاره کرد و گفت: تکمیل بخشی از نواقص ادارات مالیاتی شهرستان های استان از حیث ساختاری و اداری از کارهایی ست که انجام شده ضمن اینکه جای یک ساختمان اداری خوب که در شأن استان باشد در فارس خالی است.
در پایان این مراسم، ناصر هاشمی مدیرکل امور مالیاتی فارس، ضمن تشکر از تمام کسانی که در مراسم حضور داشتند ابراز امیدواری کرد: با همدلی همکاران خود و تعامل با مجامع اقتصادی استان، اهداف سازمان امور مالیاتی کشور را محقق و خدمات ارزشمندی را به استان فارس ارایه نماییم.
در این مراسم که با حضور مدیران و مسئولان استانی ، فعالان اقتصادی و تشکل های بخش خصوصی برگزار شد از زحمات محسن کاویانی در مدت مسئولیت شان قدردانی و ناصر هاشمی به عنوان مدیرکل امور مالیاتی فارس معرفی شد.

تاریخ خبر: 1397/06/07
کلمات کلیدی: معارفه مدیرکل امور مالیاتی 
پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
بیانیه سطح توافق خدمات سازمان
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی