برگزاری دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
چاپ مطلب

دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت در سال 1397، با حضور مدیرکل، معاونین و اعضای کارگروه توسعه مدیریت عملکرد اداره کل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی و دکتر فتح زاده، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه استان و خانم قاسمی برگزار شد.
در این جلسه که براساس برنامه‌ریزی در سال 1397 تشکیل شد، حبیب لطفی دبیر کارگروه توسعه مدیریت عملکرد اداره کل امور مالیاتی، کسب رتبه اول جشنواره شهید رجائی برای دومین سال پیاپی را موهون توجهات ویژه مدیرکل، زحمات و تلاش‌های اعضای کارگروه و همکاران اداره کل و همچنین راهنمایی‌ها و مساعدت‌های تیم ارزیابی سازمان برنامه و بودجه عنوان کرد و سپس در خصوص اقدامات شاخص صورت گرفته و برنامه های اجرائی و در دست اقدام تیم کارگروه توضیحاتی ارائه نمود.
دکتر فتح زاده، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه نیز با ابزار رضایت و تشکر از عملکرد تیم ارزیابی اداره کل امور مالیاتی، توجهات مدیرکل امور مالیاتی استان را مسبب اصلی عملکرد مناسب تیم ارزیابی دانسته، دریافت لوح جشنواره و کسب رتبه اول اداره کل امور مالیاتی در بخش شاخص های عمومی و اختصاصی را حاصل دسترنج تیم ارزیابی دانست.
وی با مثبت ارزیابی کردن اقدامات صورت گرفته توسط اداره کل و نحوه خدمت‌رسانی و پاسخگویی به ارباب رجوع به ویژه استقرار میز خدمت حضوری و الکترونیکی در اکثر ادارات تحت سرپرستی را از جمله فواید و نتایج حاصله خوب این اقدامات در سطح ادارات برشمرد و گفت: با توجه به سطح خدمات ارائه شده، جایگاه اداره کل باید در رتبه های بالا باشد.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه، عملکرد اداره کل در برخی از زمینه‌ها را بسیار شاخص عنوان کرد و افزود: برخی عملکردها و اقدامات این اداره کل باید در سایر ادارات نیز الگوسازی شود; چرا که پیوند مردم با دولت در این سازمان به نحو احسن انجام یافته است.
خانم قاسمی، نماینده سازمان برنامه و بودجه نیز ضمن تشکر از مدیرکل امور مالیاتی استان به ضعف های این اداره کل در جریان ارزیابی عملکرد سال 1396 اشاره داشت و افزود: عمده دلیل این ضعف‌ها مربوط به عملکرد نامناسب ستاد مرکزی است و داشتن برش استانی دستگاه از الزامات است که باید برای امور مالیاتی نیز از سازمان مرکزی اختصاص داده شود.
غلامرضا شریفی، مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی نیز در این جلسه به احراز رتبه اول اداره کل اشاره نمود و گفت: دریافت لوح جشنواره شهید رجایی، چهره واقعی خدمت در سازمان مالیاتی را نمایان می‌کند; چرا که ماموریت اصلی سازمان امور مالیاتی، بسط و توسعه عدالت مالیاتی در کنار تکریم و پاسداشت مودیان محترم مالیاتی است و این عنوان در شناساندن زحمات و تلاش‌های همکاران در اقصی نقاط استان بسیار موثر بوده و نویدی برای انعکاس زحمات آنها می باشد.
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی، سهم درآمدهای مالیاتی در مجموع درآمدهای استان را بیش از 95 درصد عنوان کرد و اظهار داشت: در وضعیت اقتصادی فعلی و تحریم‌های اعمال شده درآمدهای نفتی به شدت افت کرده، نقش درآمدهای مالیاتی در تامین بودجه کشور بسیار پر اهمیت است.

تاریخ خبر: 1397/06/26
کلمات کلیدی: کارگروه توسعه مدیریت 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی