بازدید جناب آقای شایقی رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از اجرای طرح جامع مالیاتی ادارات امور مالیاتی شهرستانهای گرمی، بیله سوار و جعفر آباد
چاپ مطلب

آقای شایقی رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل به اتفاق آقای نوع پرور مدیر کل امور مالیاتی استان اردبیل روز سه شنبه مورخه 01/08/1397 از ادارت امور مالیاتی شهرستانهای گرمی بیله سوار و جعفر آباد بازدید نمودند. در این بازدید آقای شایقی ضمن دیدار با کارکنان، از نزدیک با فرایندهای انجام کار در نظام مالیاتی آشنا شدند در جریان این دیدار نوع پرور گزارش مفصلی از اقدامات صورت گرفته و چگونگی اجرای طرح جامع مالیاتی در هر یک از این شهرستانها ارائه دادند و ابراز امیدواری نمودند با استفاده از سامانه های طرح جامع مالیاتی گامی مهم در جهت اجرای عدالت مالیاتی و وصول بموقع درآمد برداشته شود:
وی همچنین مکانیزه شدن فرایند انجام کار در سطح اداره کل را موجبات تسهیل در ارائه خدمات دانستند. نوع پرور با اشاره به استقرار باجه های میز خدمت اعم از حضوری و الکترونیکی تعداد اظهارنامه های دریافتی در سالجاری را در منابع مختلف بیش از 77 هزار فقره اعلام نموده و آنرا در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیک و کاهش فرایند انجام کار و تسهیل خدمات از جمله اهداف طرح جامع مالیاتی دانستند.
در جریان این بازدیدها آقای شایقی (رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل) از اقدامات صورت گرفته تجلیل و اظهار امیدواری نمودند با تغییرات بنیادین صورت گرفته شاهد بهبود روند وضع موجود و تسهیل در ارائه خدمات به مردم شریف منطقه باشیم وی از پیشگامی این اداره کل در استقرار باجه های میز خدمت اعم از حضوری و الکترونیکی در سطح ادارات امور مالیاتی ابراز خرسندی نموده و استاندارد سازی فضای اداری صورت گرفته را گامی اساسی در تکریم ارباب رجوع و کاهش زمان انجام خدمات دانستند و آنرا در ارتقائ سطح رضایتمندی مردم از خدمات دولت محترم بسیار با اهمیت شمردند. و آمادگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان جهت هرگونه همکاری در راستای نیل به اهداف دولت به منظور تحقق درآمدهای مالیاتی استان اعلام نمودند.همچنین با توجه به نقش سازنده اداره کل امور مالیاتی استان در تامین درآمدهای استانی در اجرای ماده 26 قانون برنامه ششم در استان که در سال گذشته 314 میلیارد تومان مالیات وصول شدکه بیش از 85 درصد درآمد استانی است . تحقق در آمدها را عامل موثر در تحقق اعتبارات مصوب اعلام نمودند و از تلاش ارزنده کارکنان مالیاتی تشکر نمودند همچنین از وصول عوارض مربوط به ارزش افزوده و توزیع آن بین 26 شهرداری و بیش از 1700 روستا و مناطق عشایری در استان تقدیر و تشکر نمودند. که در سال گذشته بیش از 99 میلیارد تومان عوارض وصول و در وجه شهرداریها و دهیاریها و عشایر پرداخت گردید.


تاریخ خبر: 1397/08/03
کلمات کلیدی:
پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
بیانیه سطح توافق خدمات سازمان
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی