طرح جامع مالیاتی از مهم‌ترین پروژه های اقتصادی و فناوری کشور است
چاپ مطلب


سازمان امور مالیاتی کشور در راستای اجرای کامل طرح جامع مالیاتی نگاه ویژه ای به مقوله مدیریت تغییر و نیازهای نیروی انسانی داشته و در این زمینه نیز برنامه‌ریزی کرد است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی فارس، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور مالیاتی کشور با بیان مطلب فوق در اجلاس منطقه چهار کشور ، گفت : طرح جامع مالیاتی یک طرح تحول است تحولی که باید سبب تغییرات گسترده در رفتار و فرآیندها شود، طرح جامع یک تغییر مبتنی بر فناوری اطلاعات است.
محمدابراهیم طریقت اظهار داشت: طرح جامع مالیاتی یکی از مهم‌ترین طرح‌های حوزه اقتصاد و فناوری کشور است، بنابراین در استقرار کامل این طرح ، همراهی و همسویی مدیران و کارکنان در عملیاتی نمودن و تحقق اهداف طرح بسیار تاثیرگذار است.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به اینکه طرح جامع مالیاتی بعنوان یک طرح تحول باید سبب تغییرات گسترده در ابعاد مختلف شود، اظهار داشت: این تغییرات در سه حوزه ی نیروی انسانی، ساختار و فناوری است که مهمترین آن، تغییر ساختار و تغییر رفتار نیروی انسانی است، نیروی انسانی باید فناوری را بشناسد و آن را بپذیرد، برای پذیرش این موضوع باید طرح جامع مالیاتی به‌گونه‌ای عمل کند که ظرفیت‌های پذیرش ایجاد شود و این یک اقدام دوطرفه است .
طریقت افزود: لازم است با حفظ ارزش‌های سازمانی و انسانی، مأموریت های محوله را به بهترین نحو انجام دهیم، رسالت کارکنان سازمان وصول مالیات حقه همراه با رفتار شایسته با مودیان است، رسالت سازمان نیز تأمین ظرفیت‌های انجام بهینه مأموریت و پشتیبانی از زحمات و تلاش همکاران عزیز است.
در ادامه، ناصر هاشمی، مدیر کل امور مالیاتی فارس و دبیر منطقه چهار سازمان امور مالیاتی کشور ضمن خوش آمد گوئی به حاضرین در جلسه به اهداف این اجلاس اشاره کرد و افزود: یکی از اهداف اجلاس استفاده از تجارب دیگر استان ها و بهره مندی از کارکرد و نحوه پیشبرد امور بمنظور تحقق اهداف سازمانی در سطح استان می باشد.
وی اظهارداشت: امید است با توجه به رهنمودهای مدیران سازمان امورمالیاتی کشور و همت و تلاش وافر همکاران بتوانیم در برنامه ریزی و عملیاتی نمودن اهداف سازمان گام های موثر برداریم.
در ادامه نیز مسعود مصلحی، مدیرکل دفتر خدمات مودیان سازمان با بیان اینکه همه ی مدیران و کارکنان باید نسبت به اهداف تعیین شده نگاه ویژه ای داشته باشند افزود : این نشست گامی در جهت افزایش درآمدهای مالیاتی، کاهش هزینه های وصول، افزایش رضایت مندی مودیان، شناسایی و وصول دقیق در آمدهای مالیاتی دولت از طریق اجرای صحیح قوانین و مقررات مالیاتی و به کارگیری مناسب ترین رویه ها و فناوری های نوین می باشد.
وی افزود: تحقق درآمدهای مالیاتی در منابع مالیات های مستقیم و مالیات بر ارزش افزده بویژه در وصول معوقات از اولویت های اصلی سازمان می باشد.
اجلاس مالیاتی منطقه چهار سازمان امور مالیاتی کشور با حضور مشاور رئیس کل سازمان، احمدی مدیرکل هماهنگی امور اجرایی طرح جامع، مدیرکل دفتر نظارت بر هیئت های حل اختلاف، مدیرکل دفتر خدمات مودیان، مدیرکل دفتر رسیدگی و استرداد ، معاون دفتر حسابداری و وصول مالیات، رییس گروه تحول اداری به همراه مدیران کل و معاونین امور مالیاتی استان های منطقه چهار ، در سه کارگروه شامل کارگروه مالیات های مستقیم، هیات های حل اختلاف مالیاتی و مالیات بر ارزش افزوده تشکیل شد .

تاریخ خبر: 1397/09/24
کلمات کلیدی:
پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
بیانیه سطح توافق خدمات سازمان
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی