نفرات برتر مسابقات ورزشی گرامیداشت دهه فجر کارکنان اداره کل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی مشخص شدند
چاپ مطلب

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و به مناسبت گرامیداشت ایام الله مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی، مسابقات ورزشی کارکنان اداره کل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی، به منظور تجدید بیعت با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی در تبریز برگزار شد.
این دوره از مسابقات که با هدف افزایش علاقمندی و ترویج ورزش‌های همگانی و همچنین وفاق و همدلی بیشتر در بین کارکنان اداره کل برگزار شد، در 7 رشته فوتسال آقایان، والیبال آقایان، فوتبال دستی بانوان و آقایان، دارت بانوان و آقایان، شطرنج بانوان و آقایان، تنیس روی میز بانوان و آقایان و آمادگی جسمانی بانوان و آقایان با حضور پرشور همکاران ادارات امور مالیاتی آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد و تیم ها و نفرات برتر مشخص شدند.
در رشته فوتسال که با حضور 16 تیم (شامل تیم‌های مرکز استان و شهرستان‌های تابعه) در چهار گروه چهار تیمی برگزار شد بعد از انجام 32 بازی، تیم‌های شهدای منا مقام اول، اداره امور مالیاتی میانه مقام دوم و اداره امور مالیاتی 1334 مقام سوم را به دست آوردند و کاپ‌های قهرمانی توسط مدیرکل و معاونین طی مراسم اختتامیه اهدا گردید.
در رشته والیبال که با حضور 10 تیم (شامل تیم‌های مرکز استان و شهرستان‌های تابعه) در سالن گنجویان به مدت چهار روز برگزار شد، تیم‌های اداره امور مالیاتی بناب مقام اول، اداره امور مالیاتی مراغه مقام دوم و ارزش افزوده تبریز مقام سوم را به دست آوردند.
در رشته فوتبال دستی آقایان با حضور 25 تیم 2 نفری و در فوتبال دستی بانوان 16 نفر شرکت کرده بودند که بعد از انجام رقابتها در بخش برادران تیم آقایان حضرتقلی مفتخر و سعید محمودی مقام اول، محسن موذنی مقام دوم و تیم آقایان علیرضا نعمتی و امیرعلی بخشی امجد به مقام سوم دست یافتند و در بخش بانوان سرکار خانم النازالسادات مهدوی مقام قهرمانی، سرکار خانم فاطمه رنجبر مقام دوم و سرکار خانم مریم عبدالله زاده مقام سوم را کسب کردند.
در رشته دارت آقایان که با حضور 50 نفر و دارت بانوان با حضور 16 نفر برگزار گردید، در بخش آقایان سردار انعامی‌پور عنوان قهرمانی، محمد باقر علائی عنوان نائب قهرمانی و صمد اسدی مقام سوم را کسب نمودند و در بخش بانوان سرکار خانم ژاله سبکدست عنوان قهرمانی، سرکار خانم فاطمه پیری عنوان نائب قهرمانی و سرکار خانم مریم سجادی فر مقام سوم را به دست آوردند.
در رشته شطرنج که با حضور 26 نفر از آقایان و بانوان با روش سوئیسی برگزار گردید بعد از 5 دوره بازی نفس گیر در بخش برادارن حسین احمدی نفر اول، میر نورالدین سید مجاور نفر دوم و احد نورانی نفر سوم شناخته شدند و در بخش بانوان سرکار خانم سمیرا کاظمی نفر اول، سرکار خانم فاطمه رنجبر نفر دوم و سرکار خانم پریسا کبیری عنوان سوم را کسب نمودند.
در رشته تنیس روی میز در بخش آقایان با حضور 30 نفر و در بخش بانوان با حضور 12 نفر برگزار گردید که در پایان آقایان رسول مکرمی زاده، محمد سرباز منور و رضا مددخواه به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند و در بخش بانوان سرکار خانم لیلا حیدری، سرکار خانم ژاله نجفی و سرکار خانم مریم سجادی فر به ترتیب موفق به کسب عنوان اول تا سوم شده اند.
رقابت‌های آمادگی جسمانی با حضور 28 نفر از آقایان و بانوان در سالن گنجویان برگزار گردیده و بعد از انجام 5 آیتم در نظر گرفته شده، در بخش برادران سید هادی یحیوی مقام اول، قادر غفاری مقام دوم و سید جواد مرتضوی مقام سوم و در بخش بانوان سرکار خانم مینا چلاسی مقام اول، سرکار خانم ناهیده سلوکی مقام دوم و سرکار خانم سعیده فرضی مقام سوم را کسب کردند.

تاریخ خبر: 1397/12/07
کلمات کلیدی: مسابقات ورزشی دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نفرات برتر 
پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی