مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی: ثبت نام بیش از 80 درصد صاحبان مشاغل و حرف مختلف پزشکی استان در نظام سامانه فروش و استفاده از پایانه های فروشگاهی
چاپ مطلب

صندوق فروش
جلسه بررسی تبیین اهداف و برنامه های سازمان امور مالیاتی کشور و همچنین بررسی وضعیت استقبال صاحبان مشاغل و کسبه مشمول از ثبت نام صندوقهای فروش و کارتخوان خود، با حضور مدیرکل و معاونین در محل اتاق مدیرکل برگزار گردید.
در این جلسه آقای نباتی ضمن تبریک میلاد باسعادت پیامبر اعظم(ص)، امام صادق(ع) و هفته وحدت گفت: در شرایط حساس کنونی، ما مکلف به مصون سازی و بازدارندگی کشور در مقابل انواع تهدیدات اقتصادی دشمنان و ملزم به حفظ و حراست از دستاوردهای مادی و معنوی نظام جمهوری مقدس اسلامی ایران برای رسیدن به رشد و پیشرفت و توسعه متوازن و پایدار هستیم و میزان تعامل و خدمات شایسته ما به مردم شریف استان و انجام دقیق و به موقع وظایف کاری، فرهنگ، باور عمومی، همدلی، همسویی، وحدت و مودت را در خصوص پیاده سازی اهداف و برنامه های سازنده و پیشبردی سازمان امور مالیاتی کشور در امور اجرایی و آبادانی کشور محقق خواهد ساخت.
نیروها، تجهیزات و امکانات سازمان امور مالیاتی کشور و به تبع آن اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی در قالب طرح جامع مالیاتی منسجم و متمرکز شده اند و همکاران محترم بایستی مانند یک جامعه یکپارچه و واحد به رصد و شناسایی فعالیتهای اقتصادی بپردازند و مالیات حقه را وصول نمایند. فرصت معافیتهای مالیاتی امتحان مناسبی برای شناسایی فعالیتهای اقتصادی شفاف و سالم بوده است و مودیان محترم مالیاتی که سالم و شفاف در این فضای جنگ اقتصادی دشمنان فعالیت می کنند، اطمینان داشته باشند که سازمان امور مالیاتی کشور از تمامی بسترها برای کمک و حمایت از ایشان دریغ نخواهد کرد و در این راستا شناسایی و برخورد جدی با جرایم مالیاتی مانند انواع فرارهای مالیاتی در دست اقدام است.
در راستای شفاف سازی فعالیتهای اقتصادی و همچنین تکمیل بانکهای اطلاعاتی سامانه های طرح جامع مالیاتی، نصب و راه اندازی صندوقهای فروش و کارتخوان در دستور کار ویژه سازمان امور مالیاتی قرار گرفته است که به صورت جدی در دست اقدام است. برابر آخرین آمار، بیش از 80 درصد صاحبان مشاغل و حرف مختلف پزشکی استان، نسبت به ثبت نام در نظام سامانه فروش و استفاده از پایانه های فروشگاهی اقدام نموده اند و جا دارد از مشارکت این عزیزان در اجرای برنامه های سازمان امور مالیاتی کشور تقدیر و تشکر نماییم.
همچنین بر اساس آخرین فراخوان سازمان امور مالیاتی کشور، 15 گروه شغلی از صاحبان حرف و مشاغل از ابتدای سال 1399 ملزم به استفاده از سامانه صندوق فروش و پایانه پرداخت متصل به شبکه پرداخت بانکی و صدور صورتحساب فروش و فاکتور مطابق مقررات مربوطه می باشند. در حال حاضر بیش از بیست هزار مودی مالیاتی فعال در بخش صاحبان حرف و مشاغل استان خراسان جنوبی وجود دارد که بر اساس فراخوان مذکور حدود پنج هزار مودی مالیاتی می بایست با مراجعه به سامانه سازمان امور مالیاتی کشور نسبت به ثبت سریال استاندارد پایانه های پرداخت متصل به شبکه بانکی خود اقدام نمایند.

تاریخ خبر: 1398/08/21
کلمات کلیدی: کارتخوان سامانه فروش  پایانه فروشگاهی 15 گروه شغلی 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی