سرپرست اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی: تلاش سازمان امور مالیاتی کشور توسعه ساختار مالیاتی مناسب برای کلیه فعالان اقتصادی است.
چاپ مطلب

دیدار با فرماندار طبس
سرپرست، معاونین، رئیس اداره حراست و دادیار مسئول انتظامی مالیاتی اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی به منظور ارائه گزارش اقدامات و برنامه های سازمان امور مالیاتی کشور، اداره کل امور مالیاتی استان و همچنین معرفی سرپرست جدید معاونت حسابرسی مالیاتی شهرستان طبس، با حضور در دفتر معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان، با ایشان دیدار و گفتگو نمودند.
آقای سیدحسن عسکری سرپرست اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی ضمن ارائه گزارش از اقدامات و برنامه های اداره کل امور مالیاتی استان گفت: سازمان امور مالیاتی کشور به طور کلی دو رسالت مهم وصول با اصول مالیات حقه و برخورد جدی با هرگونه فرار مالیاتی را در دستور کار دارد تا ضمن تأمین بخش مهمی از درآمدهای کشور، فضای اقتصادی سالم و امن برای کلیه فعالیتهای اقتصادی مولد و سالم در تمامی ابعاد توسعه یابد.
ایشان ادامه داد: قوانین و ضوابط مالیاتی با گذر زمان و همچنین شرایط ویژه در حال تغییر و تحول است و تلاش سازمان امور مالیاتی کشور توسعه ساختار مالیاتی مناسب برای کلیه فعالان اقتصادی است. لذا مودیان محترم مالیاتی بایستی با عمل به قوانین و دستورالعملهای ابلاغی و همچنین تکالیف تعیین شده در مواعد مقرر، ما را در اصلاح و بهبود این ساختارها و فرایندها یاری رسانند و ما این اطمینان را همیشه به مردم شریف داده ایم که هرچه این فضای تعامل و همکاری بیشتر باشد، دست ما جهت حمایت و همراهی با فعالان اقتصادی بازتر است.
در ادامه آقای مهندس فلاحی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات اداره امور مالیاتی شهرستان طبس جهت حمایت از واحدهای تولیدی و اقتصادی شهرستان گفت: هدف عموم مردم و فعالان اقتصادی شهرستان طبس اجرای قوانین و تمکین به قوانین است ولی توقع این است که با توجه به مسائل و مشکلات اقتصادی جاری کشور، استان و شهرستان، قوانین و مقررات به نحو مناسب تبیین شده و فرصت لازم جهت برخورداری حداکثری از تسهیلات و معافیتهای پیش بینی شده در قانون برای ایشان فراهم گردد.
ایشان ادامه داد: در حال حاضر فعالیتهای اقتصادی و تولید با مشکلات و چالشهای بسیاری مواجه است و تولیدکنندگان ما در تقابل با توطئه های دشمنان کشور، به عنوان یک جهادگر اقتصادی مسئول حرکت چرخه اقتصادی کشور، موتور مولد فعالیتهای اقتصادی و تأمین کننده بخشی از درآمدهای جاری کشور هستند، لذا امیدواریم با همراهی کلیه مسئولان اجرایی، مسائل و مشکلات اقتصادی این عزیزان به حداقل رسیده و روز به روز شاهد رونق بخشهای اقتصادی و مولد کشور، استان و شهرستان باشیم.
در پایان جلسه طی حکمی آقای علی مهری به عنوان سرپرست جدید معاونت حسابرسی مالیاتی شهرستان طبس معرفی و از زحمات آقای سیداحمد نقوی زاده معاون قبلی حسابرسی مالیاتی شهرستان تقدیر و تشکر گردید.

تاریخ خبر: 1399/06/23
کلمات کلیدی: شهرستان طبس سرپرست جدید 
پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی