فرماندار شهرستان قاین: شما به عنوان کارکنان نظام مالیاتی کشور وظیفه سنگینی نسبت به نسل کنونی و نسل آینده بر عهده دارید، یعنی هم وصول مالیات عادلانه و هم ترویج فرهنگ مالیات و اهمیت و نقش آن به عنوان یک درآمد مطمئن و پایدار در داخل کشور
چاپ مطلب

دیدار با فرماندار قاین
سرپرست، معاونین، رئیس اداره حراست و دادیار مسئول انتظامی مالیاتی اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی به منظور ارائه گزارش اقدامات و برنامه های سازمان امور مالیاتی کشور، اداره کل امور مالیاتی استان و همچنین معرفی رئیس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان قاین، با حضور در دفتر فرماندار این شهرستان، با ایشان دیدار و گفتگو نمودند.
آقای سیدحسن عسکری سرپرست اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و همراهی مجموعه وزارت کشور و مسئولین سایر دستگاههای اجرایی استان جهت تحقق اهداف و برنامه های اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی گفت: مالیات به عنوان یک شاکله اصلی اقتصادی کشور، یک مسئله چندوجهی است و با تمامی مردم و مسئولین مرتبط است. زیرا فعالان اقتصادی مالیات پرداخت می کنند و انتظار ایشان این است که اثرات این مشارکت در اقتصاد کشور را چه در خدمت رسانی دستگاههای اجرایی و چه در بهبود فضای عمومی و اجتماعی شهر، استان و کشور ببینند. سازمان امور مالیاتی کشور نیز همواره در انتخاب مدیران استانی و شهرستانی خود بسیار حساس بوده و تأکید بر این است که ضمن وصول و تحقق درآمدهای مالیاتی سالم، حداکثر حمایت و پشتیبانی لازم از فعالیتهای اقتصادی سالم و مولد صورت پذیرد.
در ادامه آقای مهندس کریمی فرماندار شهرستان قاین ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین(ع) و یاران و اصحاب باوفای ایشان گفت: تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) فقط برای حزن و ماتم نیست، بلکه درسهای بزرگی چون عزت، آزادی، بزرگی و بزرگ منشی در آن نهفته است و ما به عنوان مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بایستی در پیاده سازی الگوهای ناب اسلام ناب محمدی(ص) در خود و جامعه پیشرو باشیم.
ایشان ادامه داد: هنوز مالیات در کشور ما جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده است و هرچه جلوتر می رویم با توجه به تحریمهای ظالمانه کشورهای استعماری کار سخت تر می شود. بنابراین بایستی از تمامی ابزارها و پتانسیلها در تمامی بخشها برای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی لازم درخصوص اهمیت و نقش مالیات در اداره کشور استفاده نماییم. رهبر معظم انقلاب بارها در بیانات خود بر پیاده سازی شاخصه ها و مولفه های لازم جهت ایجاد جامعه مقتدر تأکید نموده اند و با توجه به وجه ممتاز انقلاب شکوهمند اسلامی ایران که همان مردم سالاری دینی است، بایستی با تلاش و مجاهدت شبانه روزی خود در تمامی زمینه ها، شکاف و مسائل و مشکلات مردم را کم کنیم تا فضای اعتماد و اطمینان عمومی روز به روز بیشتر شود و مردم حس کنند که به فکر ایشان هستیم.
آقای کریمی گفت: در سالهای گذشته تکیه اصلی درآمدهای کشور بر درآمدهای نفتی بوده است و این تلقی در مردم و برخی مسئولین باقی مانده است که هنوز بایستی بر درآمدهای نفتی امیدوار بود. ولی باید این امر برای همه خاطرنشان شود که ظرفیت منابع خام کشور محدود است و زودتر از آنچه که فکرش را بکنیم تمام خواهد شد. لذا شما به عنوان کارکنان نظام مالیاتی کشور وظیفه سنگینی نسبت به نسل کنونی و نسل آینده بر عهده دارید، یعنی هم وصول مالیات عادلانه و هم ترویج فرهنگ مالیات و اهمیت و نقش آن به عنوان یک درآمد مطمئن و پایدار در داخل کشور. امیدوارم آشنایی و فرهنگ سازی مالیاتی به عنوان یک درس مهم در مدارس و دانشگاههای ما نیز وارد شود تا آینده سازان این کشور، از هم اکنون با این منبع درآمدی مهم، اساسی و نوین در کشور آشنا شوند.
در پایان جلسه طی حکمی آقای علی عدالت پناه به عنوان رئیس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان قاین معرفی و از زحمات آقای علی مهری به عنوان رئیس قبلی این اداره تقدیر و تشکر گردید.

تاریخ خبر: 1399/06/23
کلمات کلیدی: فرماندار قاین انتصاب رئیس جدید امور مالیاتی شهرستان 
پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی