مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی: درخت تنومند انقلاب اسلامی ایران با خون شهیدان و مجاهدان پیرو مکتب اهل بیت عصمت و طهارت(ع)آبیاری و محافظت می شود.
چاپ مطلب

گرامیداشت پدافند غیرعامل
جلسه گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل با حضور مدیرکل و اعضای کمیته پدافند غیرعامل و پایگاه مقاومت توحید اداره کل امور مالیاتی استان در محل سالن جلسات دفتر مدیرکل برگزار گردید.
آقای جعفر احسانی مهر مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی ضمن گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل و فرارسیدن هفته وحدت گفت: ایران به عنوان یک کشور استراتژیک همواره مورد طمع و استثمار کشورهای سلطه گر بوده است و برای مردم عزیز ما در برهه های مختلف مشکلات عدیده ای ایجاد نموده اند و دست به قتل و غارتهای گسترده منابع ملی و منطقه ای ما زده اند تا اینکه انقلاب شکوهند اسلامی با عنایات ویژه خداوند متعال و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و رهبری امام خمینی(ره) به پیروزی رسید. لذا اکنون ایران اسلامی به عنوان یک کشور میراث دار مکتب اهل بیت(ع) و ایدئولوژی نوین حکومت جهانی الهی مطرح شده است و دشمنان هم پیمان شیطان و در رأس آنها دولت آمریکا می خواهند با هر ابزار و امکانی این تمدن و تفکر نوین را از بین ببرند تا بتوانند به اهداف پلید خود در سراسر جهان دست پیدا کنند.
ایشان ادامه داد: مردم ما ثابت کرده اند که فرهنگ ریشه دار و قوی به نام فرهنگ اسلام ناب محمدی(ص) بر پایه ایثار، مجاهدت و شهادت دارند که همواره جامعه را به تلاش و تکاپو و مقابله با توطئه های دشمنان درآورده است و وجود رهبر فرزانه و ولی فقیه توانسته است به عنوان یک حلقه اتحاد و یکپارچگی، روز به روز انقلاب اسلامی را ریشه دارتر کرده و رشد دهد. دشمنان در هر دوره ای سعی کرده اند بین مردم و رهبر زمان اختلاف و فاصله بیندازند و امام خمینی(ره) با درایت ویژه الهی که داشتند، فرمان تشکیل بسیج عمومی را صادر کردند و به حول و قوه الهی اقشار مختلف مردم و مسئولین در بخشهای مختلف به این فرمان لبیک گفته و پدیده معجزه آسایی به نام بسیج شکل گرفت. لذا امروز دشمن می داند که نمی تواند به راحتی به کشور ما چشم طمع داشته باشد، زیرا پدیده بسیج و تفکر بسیجی مانند عصای حضرت موسی(ع)، سحر و جادوی ابرقدرتها را در بین برده است. اما باید همیشه به همدیگر متذکر شویم که دشمن بیکار ننشسته و سعی دارد فکر و ذهن و روش زندگی ما را از سمت خدایی بودن و اتحاد با یکدیگر جهت تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی، به سمت تفرقه و خودخواهی سوق دهد و در صورت موفقیت ایشان، وجود و بقا و سعادت دنیوی و اخروی ما هیچ گونه ضمانتی نخواهد داشت.
آقای احسانی مهر افزود: ما به عنوان اعضای بسیج در هر جایگاه و موقعیتی که هستیم، باید تفکر ناب بسیجی را در عمل و دیدگاه و تفکر خود به دیگران ثابت کنیم و این خودباوری را در خود و دیگران بوجود آوریم که می توانیم کشور خود را از گزند دشمنان حفظ نموده و رشد و توسعه آن را در تمامی بخشها رقم بزنیم. دشمن با تمام امکانات خود در تمامی بخشها به میدان جنگ با ما وارد شده است و سعی دارد با ایجاد فشار اقتصادی مردم و مسئولان ما را به نظام و انقلاب بدبین کند. ولی غافل از آنکه نهال انقلاب اسلامی ایران با خون شهیدان و مجاهدان پیرو مکتب اهل بیت عصمت و طهارت(ع)آبیاری و محافظت می شود و مطمئنا بر اساس وعده الهی، پیروزی مخصوص کسانی است که به خداوند متعال توکل کرده و در این راه تلاش و مجاهدت می کنند. ما نیز به عنوان سربازان جبهه اقتصادی بایستی با الگو قراردادن این مکتب ناب و انسان ساز و تبعیت از فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، زمینه توسعه و موفقیت فضای اقتصادی کشور و تأمین هزینه های جاری مورد نیاز سایر بخشها را فراهم کنیم.
آقای احسانی مهر ضمن تبیین اهمیت و نقش اجرای پدافند غیرعامل در کشور گفت: هفته پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی برای بازنگری در عملکرد، تجهیزات و امکانات است تا ضمن توسعه نقاط قوت، نقاط ضعف خود را شناسایی و برطرف سازیم و بسیج بایستی به عنوان موتور پیشران، جلودار این حرکت باشد. شهدای ما ثابت کرده اند که ما ملت شهادتیم و بعد از توکل به خداوند متعال و توسل به اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، فقط بایستی بر توان داخلی خود تکیه نماییم و زمینه ظهور و فرج حضرت ولیعصر(ع) را فراهم نماییم و افتخار درک آن زمان نصیب همه ما بشود; انشاءا... .

تاریخ خبر: 1399/08/10
کلمات کلیدی: پدافند غیرعامل توسعه و موفقیت فضای اقتصادی  

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی