تقدیرامام جمعه بستک از ارائه خدمات مالیاتی
امام جمعه شهرستان بستک از خدمت رسانی امور مالیاتی این شهرستان ابراز رضایت و قدردانی نمود.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، حجه الاسلام و المسلمین یونس قائدی،نماینده ولی فقیه در شهرستان بستک در دیدار با مدیر کل امور مالیاتی استان هرمزگان بر تبیین ارزش‌های والای انقلاب از سوی نهادهای مختلف برای نسل جوان تاکید کرد وافزود: تبیین راه نورانی و الهی امام خمینی(ره) ،بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران و مقایسه تغییرات قبل از انقلاب با بعدازآن وظیفه‌ای همگانی بوده که بر عهده مسئولان است.
حجه الاسلام و المسلمین قائدی ادامه داد: افزایش اقتدار، عزت، امنیت و ارتقای سطح ارزش‌مداری دینی در جامعه از جمله فواید و برکات انقلاب است که با هدایت‌ مقام معظم رهبری این افتخارات روزافزون شده است.
در ادامه این دیدار مریدی، مدیر کل امور مالیاتی هرمزگان اظهارداشت: رسالت اصلی ما خدمتگزاری به مردم است و بر خود واجب می دانیم در راستای ارائه خدمات مطلوب در شهرستان بستک گام برداریم و برای کمک به مردم این شهرستان از هرگونه مساعدت و همکاری دریغ نخواهیم کرد.
وی با بیان اینکه تبیین و فرهنگ سازی مالیاتی از اهداف این اداره کل است ، افزود: بهره برداری از 5پارک خانوادگی درشهرستان بستک با نام "ارمغان مالیات" در راستای همین هدف است که نشان می دهد اگر مردم عوارض و مالیات خود را به موقع پرداخت نمایند توسعه و رفاه بیشتر آنان را بدنبال خواهد داشت.


تاریخ خبر: 1395/12/15
کلمات کلیدی: امام جمعه بستک امورمالیاتی فرهنگ سازی مالیاتی