مدیر کل امور مالیاتی هرمزگان:
مالیات مطمئن‌ترین و سالم‌ترین درآمد دولت است

مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان گفت: درآمدهای مالیاتی مطمئن‌ترین و سالم‌ترین نوع درآمد برای دولت به‌حساب می‌آید.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، مریدی،مدیر کل امور مالیاتی استان هرمزگان طی بازدید از اداره امور مالیاتی شهرستان پارسیان اظهار داشت: هدف ما وصول مالیات با رعایت حق الناس و بدون فشار به مردم است.
وی در این دیدار با اشاره به نامگذاری سال 96 توسط مقام معظم رهبری بنام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تصریح کرد: از زمان پیروزی انقلاب دشمن همیشه بدنبال ایجاد تنش در کشور ماست و هم اکنون نیز فعالیت دشمن در زمینه اقتصادی می باشد و از آنجایی که اداره کل امور مالیاتی نیز از زیر مجموعه های اقتصادی کشور است لذا وظیفه خطیری بر عهده کارکنان سازمان امور مالیاتی است.
مریدی در ادامه با بیان اینکه کمال همکاری و مساعدت را با واحدهای تولیدی داریم، افزود: در نظام مالیاتی به دنبال این نیستیم که به هر قیمتی پول دریافت کنیم بلکه به فکر فعالیت بخش خصوصی و تولید نیز هستیم .
مدیر کل امور مالیاتی هرمزگان خاطر نشان کرد: به ‌منظور رونق اقتصادی ،مشوق‌ها و معافیت ‎ های مالیاتی برای واحدهای تولیدی در نظر گرفته شده است که مودیان می توانند با مراجعه به ادارات امور مالیاتی استان از آنها مطلع شوند.
مریدی در پایان ازپرداخت دو هزار و 190میلیارد ریال از محل مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری های استان خبر داد و اظهار داشت :اداره کل امور مالیاتی استان توانست در سال گذشته نقش بسزایی در سازندگی وتوسعه شهرها و روستاها داشته باشد.


تاریخ خبر: 1396/02/18
کلمات کلیدی: مالیات هرمزگان