اداره روابط عمومی امور مالیلتی استان البرز
جلسه گردهمایی و هم اندیشی بازرسان موضوع ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری با حضور آقای بازیار مدیرکل محترم مدیریت ارزیابی عملکرد و هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری ،هیئت همراه و بازرسان در اداره کل امورمالیاتی استان البرز برگزار گردید .

به گزارش اداره روابط عمومی روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه سال جاری جلسه هم اندیشی بازرسان موضوع ماده 91 و 92 قانون مدیریت خدمات کشوری با حضور جناب آقای بازیار و هیات همراه و بازرسان از ادارات امور مالیاتی استانهای قزوین ، قم ، زنجان ، همدان و مرکزی در ساختمان مرکزی اداره کل امورمالیاتی استان البرز تشکیل گردید .
در ابتدای این جلسه جناب آقای دکتر تقوی مدیرکل امورمالیاتی استان البرز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و عرض خیرمقدم و خوش آمد گویی به مهمانان عزیز گزارشی از وضعیت عملکرد اداره کل امورمالیاتی استان البرز در سال 95 ارائه نموده و بیان داشتند که در سال 95 این اداره کل با تحقق میانگین 97% از درآمدهای پیش بینی شده جزء 10 استان برتر کشور از لحاظ تامین درآمدهای مالیاتی بوده است.
دکتر تقوی ابراز داشتند با توجه به اینکه این استان بعنوان پایلوت واحدیابی منابع جدید مالیاتی می باشد،در سال 1395با کشف بیش از 1400 منبع جدید که باعث تشکیل 300 هزار واحد جدید در سطح کشور گردیده است این امر را موفقیت بزرگی برای استان البرز دانستند.
ایشان در ادامه به بیان چند نکته در خصوص ماده 91 و 92 قانون مدیریت خدمات کشوری اشاره نموده و گفتند که جهت آگاهی و اطلاع همه همکاران از مفاد و مصادیق ماده91و92 قانون مدیریت خدمات کشوری تشکیل کارگروه آموزشی بسیار ضروری می باشد .

آقای دکتر تقوی در خاتمه ضمن تشکر و قدرانی از حضار محترم توجه بیشتر مسئولین به مشکلات و مسائل معیشتی همکاران اشاره نموده و بیان داشتند که باید در این خصوص ، سرعت بیشتری جهت رسیدگی به این امور داشته باشیم.

تاریخ خبر: 1396/02/25
کلمات کلیدی: همایش مدیر کل دفتر ارزیابی مدیر کل