مدیر کل امور مالیاتی خراسان رضوی:
اهداف نظام مالیاتی بر مبنای عدالت محوری و مودی مداری است

مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی گفت: اهداف نظام مالیاتی کشور در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و با محوریت عدالت و مودی مداری پیش می رود.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، یحیی یعقوب نژاد، مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی، در نشستی که با نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی و روسای اتحادیه هتل و آپارتمان داران مشهد برگزار گردید ، عدالت محوری و مودی مداری را مهمترین رکن نظام مالیاتی دانست. یعقوب نژاد ادامه داد: تعامل موثر و حداکثری در چارچوب قانون با فعالان اقتصادی، ضمن ارتقای توان مالیاتی سازمان، تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی را نیز در پی خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه مالیات یک فرآیند دوسویه است، تاکید کرد: تفاهم و تعامل دو طرفه به معنی در نظر گرفتن شرایط اقتصادی جامعه از سوی سازمان امور مالیاتی از یک طرف و همراهی و همدلی مودیان با نظام مالیاتی برای تامین هزینه های کشور از سوی دیگر می باشد.
مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی فعالیت فعالان حوزه هتل آپارتمانهای مشهد به واسطه خدمات ارزنده ای که به زائرین امام مهربانی ها در طول سال ارائه می دهند را قابل ستایش دانست وخاطر نشان کرد: در چهارچوب قانون حداکثر تلاش خود را درجهت رفع مشکل آنان خواهیم نمود.


تاریخ خبر: 1396/03/10
کلمات کلیدی: خراسان جنوبی مودی مداری