مدیر کل امورمالیاتی خوزستان:
حل مشکلات فعالان اقتصادی دغدغه نظام مالیاتی است

مدیر کل امورمالیاتی خوزستان گفت: تمام تلاش ما رونق اقتصادی استان است و همواره حل مشکلات فعالان اقتصادی دغدغه نظام مالیاتی است.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، هاشمی، مدیر کل امورمالیاتی خوزستان، در دیدار با رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن کلانشهر اهواز در خصوص برگزاری کارگاههای آموزشی مالیاتی ، برای حل مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی به بحث و گفتگو پرداختند.
هاشمی گفت: وصول مالیات بر مبنای رسیدگی به اسناد و مدارک است و در این خصوص مقرر شده در فرآیند رسیدگی به اظهارنامه مالیاتی مودیان، اصل بر اعتماد قرار گیرد و از اخذ مالیات علی الراس خودداری شود.
وی افزود: به همین منظور این اداره کل آمادگی دارد جهت بهره مندی مودیان مالیاتی و آشنائی فعالان اقتصادی با تکالیف قانونی خود و استفاده از تسهیلات و مزایای پیش بینی شده در قانون مالیاتهای مستقیم کارگاههای آموزش رایگان قانون مالیاتهای مستقیم و غیر مستقیم را در کلیه شهرستانها برگزار کند که این امر باعث بهبود فضای کسب و کار و رونق اقتصادی می شود .
همچنین عمورزاده، رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن اهواز ،ضمن قدردانی از تعامل و همکاریهای سازنده و موثر اداره کل امور مالیاتی خوزستان با فعالان اقتصادی استان، گفت: برگزاری جلسات هم اندیشی در توسعه استان بسیار موثر است.

تاریخ خبر: 1396/05/16
کلمات کلیدی: خوزستان فعالان اقتصادی