مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی:
تحقق درآمدهای مالیاتی دستیابی به درآمدهای پایدار است

مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی گفت: کاهش اتکاء به درآمدهای نفتی و دستیابی به درآمدهای پایدار هدف عمده اقتصاد مقاومتی است و درآمدهای مالیاتی از جمله درآمدهای پایدار محسوب می شود.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، یحیی یعقوب نژاد، مدیرکل امورمالیاتی خراسان رضوی، در اولین نشست اجلاس منطقه 5 سازمان امورمالیاتی کشور در سال جاری ، هدف از برگزاری این اجلاس را رسیدن به تحقق 100 درصدی درآمدهای مالیاتی عنوان کرد وگفت : دستیابی به این هدف باید با رعایت قوانین و مقررات , پیاده کردن عدالت مالیاتی و کسب حداکثر رضایت مندی مودیان مالیاتی همراه باشد .
یحیی یعقوب نژاد دراین جلسه که درسالن کنفرانس این اداره کل برگزار گردید، تکیه بر توان و تولید داخلی ,کاهش اتکا به درآمدهای نفتی و تکیه بر درآمدهای داخلی و مبارزه قاطع با فساد اقتصادی را سه هدف عمده اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: کاهش اتکا به درآمدهای نفتی و تکیه بردرآمدهای مالیاتی وظیفه اصلی سازمانی امور مالیاتی کشور، به عنوان یک سازمان حاکم و تاثیرگذار است که بسیار سنگین و حائز اهمیت می باشد .
وی از کارکنان سازمان امورمالیاتی به عنوان سربازان و پرچم داران این هدف بزرگ یادکرد واظهارداشت : امیدوارم با برگزاری این اجلاس و با تلاش کارکنان برای رسیدن به اهداف سازمان و همچنین عمران وآبادانی کشور سهم قابل ملاحظه ای داشته باشیم.
مدیرکل امورمالیاتی خراسان رضوی گفت : برای اینکه به نتیجه مطلوب برسیم، سعی کنیم با هم اندیشی و تبادل نظردرحداقل زمان نسبت به شناسائی و برطرف کردن نقاط ضعف، حداکثر تلاش را معطوف نمائیم تا به اهداف سازمانی دست یابیم .


تاریخ خبر: 1396/06/14
کلمات کلیدی: درآمدهای مالیاتی خراسان رضوی