شهردار کرمان:
همراهی امور مالیاتی، زمینه ساز توسعه کرمان شده است

شهردار کرمان گفت: همراهی اداره کل امور مالیاتی کرمان، زمینه توسعه این شهر را فراهم کرده است.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، علی بابایی، شهردار کرمان در مراسم افتتاح بوستان مالیات در این شهر که با حضور مدیرکل امور مالیاتی استان، رئیس شورای شهر و برخی از اعضای این شورا برگزار شد، همکاری بین شهرداری و امور مالیاتی کرمان را سازنده دانست و اظهار داشت: امیدواریم همکاری‌های سازنده میان شهرداری و امور مالیاتی ادامه داشته باشد.
بابایی ضمن قدردانی و اهدا لوح تقدیر به مدیران امور مالیاتی استان، به مسائل توسعه و عمرانی شهر کرمان اشاره کرد و گفت: درآمدهای حاصل از مالیات بر ارزش‌افزوده در شهر کرمان در جهت توسعه این شهر به کار گرفته می‌شود.
در این مراسم علی‌اکبر مشرفی، رئیس شورای شهر کرمان نیز با تقدیر از عملکرد مدیرکل امور مالیاتی استان اظهار داشت: برخی از مدیران در پشت‌صحنه باعث رشد و آبادانی و توسعه می‌شوند که مدیران امور مالیاتی از این دسته مدیران هستند، ضمن اینکه زحمات شبانه‌روزی و اخذ مالیات بر ارزش‌افزوده و پرداخت آن به شهرداری باعث توسعه شهر از جمله افتتاح بوستان مالیات شده است.
مشرفی با تأکید بر اهمیت کار کارکنان مالیاتی افزود: ایجاد محیط‌های تفریحی مستلزم تأمین اعتبار لازم است که این اعتبار با پرداخت مالیات توسط مردم تأمین می‌شود و به همین جهت، توسعه بیش‌ازپیش شهر کرمان در گرو پرداخت مالیات است.


تاریخ خبر: 1396/07/29
کلمات کلیدی: کرمان توسعه