به میزبانی تبریز:
جلسه هم‌اندیشی مدیران کل منطقه 3 مالیاتی برگزار شد

جلسه هم‌اندیشی مدیران کل ادارات امور مالیاتی منطقه 3 مالیاتی کشور (آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، اردبیل، زنجان و کردستان) با هدف هم‌اندیشی برای وصول درآمدهای مالیاتی پیش بینی شده در قانون و شناسایی موانع، مشکلات فنی، اجرایی، حقوقی، پرسنلی، مالی و ابهامات قانونی که در روند تحقق درآمدهای مالیاتی اخلال ایجاد می­‌نمایند، به میزبانی تبریز برگزار شد .
غلامرضا شریفی، مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی و دبیر منطقه 3 مالیاتی کشور ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حضور مدیران کل منطقه 3 مالیاتی کشور در تبریز، به ارائه گزارشی از وضعیت وصولی ادارات کل منطقه در سال جاری پرداخت و گفت: امیدواریم تشکیل این جلسه هم‌اندیشی و همفکری بتواند بسیاری از مشکلات و موانع موجود در تحقق حقوق حقه دولت را حل کرده و به راهکارهای عملی در دست یافتن به هدف تحقق درآمدهای مالیاتی برسیم.
شریفی، با ذکر اینکه معاون محترم مالیات های مستقیم تأکید لازم در خصوص برگزاری چنین اجلاسی را در جهت بهبود برنامه‌های عملیاتی سازمان انجام داده اند، گفت: ما در این اجلاس به دنبال آن هستیم با گزارش هایی که توسط مدیران و معاونین استانها ارائه خواهد شد، بتوانیم با یک جمع بندی گامی در جهت افزایش درآمدهای مالیاتی، کاهش هزینه های وصول، افزایش رضایتمندی مودیان، شناسایی و وصول دقیق درآمدهای مالیاتی دولت از طریق اجرای صحیح قوانین و مقررات مالیاتی و به کارگیری مناسب ترین رویه‌ها و فناوری‌های نوین باشد.
شایان ذکر است در این جلسه یک روزه، مدیران کل منطقه 3 مالیاتی کشور به طرح دیدگاه ها و تبادل افکار و نظرات خود در خصوص مسائل موجود پرداختند و در پایان ضمن بررسی تمامی دیدگاه های مطروحه، تصمیماتی برای بهبود روند کار و رفع نواقص اتخاد شد. جلسه روسای ادارات حراست منطقه نیز در حاشیه این جلسه برگزار گردید.

تاریخ خبر: 1396/08/14
کلمات کلیدی: آذربایجان شرقی غلامرضا شریفی اجلاس مدیران منطقه 3 کشور