مدیرکل امورمالیاتی کرمان خبر داد:
پرداخت نزدیک به 20 میلیارد ریال به شهرداری راور

مدیرکل امورمالیاتی کرمان گفت: در هشت ماه نخست سال جاری نزدیک به 20 میلیارد ریال از محل درآمدهای حاصل از مالیات بر ارزش افزوده به حساب شهرداری شهرستان واریز شده است.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، محمد سلمانی، مدیرکل امورمالیاتی کرمان، اظهار داشت: خدمات عمرانی در سطح شهرستان ها و دهیاری ها از محل مالیات بر ارزش افزوده که درواقع خود مردم آن را پرداخت می کنند، انجام می شود; بنابراین لازم است با اطلاع رسانی مناسب به شهروندان، آن ها را نسبت به پرداخت مالیات صحیح و به موقع، تشویق کرد.
وی، هدف سازمان امورمالیاتی را خدمت به مردم عنوان کرد و افزود: احترام به همکاران و رفع مشکلات مودیان از جمله وظایفی است که بایستی در راس برنامه های یک مدیر قرار گیرد.
مدیرکل امورمالیاتی کرمان، خواستار نام گذاری پروژه ها و مکان های عمومی به نام مالیات در شهرستان راور شد و گفت: فرهنگ سازی مالیاتی، نقش بسزایی در افزایش مشارکت و تحقق درآمدهای مالیاتی دارد.
در ادامه این دیدار، سید حسن میرصادقی، فرماندار شهرستان راور نیز با قدردانی از خدمات کارکنان و مدیریت امورمالیاتی استان ضمن تاکید بر نقش درآمدهای حاصل از مالیات بر ارزش افزوده، اظهار داشت: اگر درآمد حاصل از مالیات بر ارزش افزوده نبود، شهرداری ها منابع درآمدی خاصی نداشتند و شاهد اقدامات عمرانی در سطح استان نبودیم.
وی گفت: باید با فرهنگ سازی مالیاتی، اعتماد مردم را جلب کرد تا مردم بدانند، عواید پرداخت مالیات به خودشان بازمی گردد.
فرماندار راور خاطرنشان کرد: تیرماه سال جاری، پارک مالیات در این شهرستان راه اندازی شد که تمامی اعتبارات لازم جهت راه اندازی این پارک از محل درآمدهای حاصل از مالیات بر ارزش افزوده تامین شد و احداث این پارک، نقش مشارکت مردم در توسعه شهری با پرداخت مالیات را به شکل ملموس تری بیان می کند.


تاریخ خبر: 1396/10/12
کلمات کلیدی: کرمان راور