مدیرکل امورمالیاتی استان همدان عنوان کرد:
مشارکت مودیان نشانه ارتقائ فرهنگ مالیاتی است

مدیرکل امورمالیاتی استان همدان گفت: افزایش اعتماد مودیان و مشارکت و تعامل آنها با مجموعه مالیاتی نشانه اشاعه فرهنگ مالیاتی است.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، محمد دلشادی، مدیرکل امورمالیاتی استان همدان، ضمن تقدیر وتشکر از مشارکت مودیان و کارکنان امور مالیاتی، به تبیین جایگاه مالیات در جامعه و اقتصاد کشور پرداخت .
محمد دلشادی اظهار داشت: مودیان مالیاتی می بایست اظهارنامه خود را بر اساس میزان واقعی خرید و فروش انجام گرفته، تکمیل نمایند و همچنین باید توجه داشته باشند که مبلغ ابرازی خود در اظهارنامه را بصورت نقدی به ادارات امورمالیاتی پرداخت نمایند.
وی افزود: خوشبختانه و با یاری خداوند متعال و همراهی مودیان فهیم و مسئولیت پذیر استان، طی 9 ماهه سالجاری حدود 116 میلیارد تومان مالیات بر ارزش افزوده وصول گردیده و تاکنون حدود 70 میلیارد تومان نیز از همین محل به حساب شهرداریها و دهیاری های استان واریز گردیده است.
دلشادی ادامه داد: این مبالغ تأثیر بسیار زیادی در پیشبرد پروژه های مهم عمرانی در سطح استان داشته و در ارائه هر چه بهتر خدمات به هم استانیهای عزیز بسیار موثر بوده است; لذا بر خود لازم می دانم از تمامی مودیان مالیاتی در سطح استان و نیز همکاران تلاشگر خود صمیمانه تشکر و سپاسگزاری نمایم.
مدیرکل امور مالیاتی همدان افزود: از دیگر نتایج مثبت این مبالغ واریزی به حساب شهرداریها و دهیاریهای استان میتوان به ساخت بوستان ها و معابر شهری و زیباسازی آنها در سطح استان و شهرستانهای تابعه اشاره کرد و همگی واقفیم که اینگونه اتفاقات مثبت در تغییر نگرش هم استانی های عزیز به مقوله مالیات بسیار تأثیرگذار خواهد بود.
دلشادی در پایان با تأکید بر همراهی و درک بالای مودیان مالیاتی نسبت به مقوله مالیات اظهار داشت: با توجه به تلاش این اداره کل در افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به مردم در زمینه نحوه هزینه کرد مالیات، در سالهای اخیر شاهد همکاری و همراهی هر چه بیشتر مودیان با اداره کل بوده ایم که این خود جای بسی خرسندی است و امیدواریم با مشارکت مردم تا پایان سال بتوانیم درآمدهای مالیاتی پیش بینی شده استان را تحقق بخشیم .تاریخ خبر: 1396/11/15
کلمات کلیدی: فرهنگ مالیاتی همدان