نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت:
جایگاه سازنده مالیات در خروج از اقتصاد تک قطبی

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: جایگاه مالیات در خروج از اقتصاد تک قطبی باعث شده تا به عنوان یکی از پاک ترین منابع درآمدی دولت به شمار رود.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران ، حجت الاسلام والمسلمین ذوالنوری، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیران ارشد مجموعه مالیاتی استان با اشاره به ضرورت تقویت سیستم مالیاتی در کشور ، نگاه و حمایت ویژه دولت از توسعه صادرات غیر نفتی جهت جبران کسری تراز تجاری و اهتمام ویژه به اجرای اصل 44 قانون اساسی و حرکت جدی به سمت توسعه خصوصی سازی و سهیم کردن مردم در بخش های مختلف اقتصادی را خواستار شد.
وی همچنین از همکاری و تعامل خوب مجلس و دولت با هدف رفع مشکلات جاری کشور به ویژه در بخش مالیات خبر داد .
ذوالنوری درادامه با اشاره به سیاست ها و اولویت های سازمان امورمالیاتی کشور مبنی بر تعامل و همکاری حداکثری با مودیان و رفع موانع و مشکلات ایشان در راستای حمایت از تولید و اشتغال ، اقدامات اداره کل در جهت کاهش نارضایتی ها و نیز تغییر نگاه مودیان نسبت به پرداخت مالیات را مثبت ارزیابی نمود .
در پایان این دیدار امدادی فرد، مدیرکل امور مالیاتی استان قم نیز اظهار داشت : با همت و پشتکار تمامی کارکنان پرتلاش در مجموعه مالیاتی قم ، موفق به کسب رتبه برتر در ارزیابی عملکرد در سطح استانی و کشوری گردیده ایم . وی با تاکید بر نقش آفرینی درآمدهای حاصل از مالیات بر ارزش افزوده در توسعه و بالندگی کشور و تزریق آن به بخش های مختلف اجرایی ، بهداشتی و عمرانی ، خواستار همکاری سازمان ها و نهادهای مربوطه در ترویج و فرهنگ سازی مالیات و ایجاد بسترهای فرهنگی آن در جهت جلب مشارکت و همراهی آحاد مردم شد.


تاریخ خبر: 1396/12/23
کلمات کلیدی: قم اقتصاد تک قطبی