امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
مسئولان برای حمایت از تولید داخلی بسیج شوند

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی در آستانه سال جدید با حضور در دفتر حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، با ایشان دیدار کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در این دیدار برای مجموعه امور مالیاتی در سال جدید آرزوی توفیقات بیشتر کرد و ضمن اشاره به نامگذاری سال جدید به سال" حمایت از کالای ایرانی" از سوی مقام عظمای ولایت، بر توجه ویژه به این موضوع در همه نهادها و ارگان ها تاکید کرد و افزود: مسئولان برای حمایت از تولید داخلی بسیج شوند.
نماینده ولی فقیه در استان گفت: حقوق بگیران و اقشار کم بضاعت جامعه با وجود درآمد کمی که دارند، مالیاتشان را به‌روز پرداخت می‌کنند و لازم است این حساسیت در مقابل همه قشرهایی که باید مالیات پرداخت کنند وجود داشته باشد تا عدالت اجتماعی در جامعه محقق شود.
غلامرضا شریفی، مدیرکل امور مالیاتی استان نیز در این دیدار، ضمن تبریک سال نو از رهنمودها و حمایت‌های معنوی و ارشادات امام جمعه محبوب تبریز از مجموعه امور مالیاتی استان در مسیر فرهنگ‌سازی مالیاتی تقدیر و تشکر کرد.
شریفی همچنین استقرار عدالت در حوزه پرداخت مالیات را از سیاست ها و برنامه های مهم سازمان امور مالیاتی کشور عنوان کرد و افزود: تمام سعی و تلاش ما در دستگاه مالیاتی استان ایجاد شرایطی است تا با شناسایی منابع جدید مالیاتی، جلوگیری از فرار مالیاتی، افزایش نظارت بر تعیین دقیق و عادلانه مالیات و همچنین لحاظ اوضاع کنونی اقتصاد کشور در وضع مالیات برای مودیان ضمن جلوگیری از وارد شدن فشار اقتصادی مضاعف به مردم، قدم‌های موثری در تحقق عدالت مالیاتی و جلب رضایت مردم برداریم.

تاریخ خبر: 1397/01/28
کلمات کلیدی: دیدار نوروزی امام جمعه تبریز