مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین:
تلاش و تعامل همکاران مالیاتی با مودیان قابل تقدیر است

اولین جلسه شورای اداری امور مالیاتی استان قزوین
اولین جلسه شورای اداری اداره کل امور مالیاتی استان قزوین در سال 1397 با حضور مدیرکل، معاونین، روسای ادارات ، رئیس اداره حراست و دادیار مسئول اداره کل برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی امور مالیاتی استان قزوین، مصطفی پورامیدی مدیرکل امور مالیاتی استان ضمن تبریک اعیاد شعبان و ولادت با سعادت مهدی موعود (عج) اظهار داشت: سازمان مالیاتی وظیفه سنگینی را در خصوص تامین درآمدهای کشور بر عهده دارد و همه ما مسئولین باید سعی کنیم ضمن تلاش در جهت تامین اهداف سازمانی خدمتگزاران بی منتی باشیم و در جایگاهی که قرار داریم به نحو احسن انجام وظیفه نماییم.
وی تلاش و تعامل همکاران مالیاتی با مودیان را قابل تقدیر خواند و از روسای امور مالیاتی که عملکرد خوبی در تامین سهمیه وصولی فروردین داشتند تقدیر کرد. پورامیدی سپس با ارائه آمار عملکردی واحدهای مالیاتی در قالب پاور پوینت، عملکرد ادارات را در زمینه رسیدگی 1000 پرونده بزرگ، قطعیت 100 پرونده مهم، ابلاغ اوراق مالیاتی، برداشت اطلاعات و قرار های رسیدگی مورد بررسی قرار داد.
مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین با اشاره به نقش نظارتی و مدیریتی روسای امور مالیاتی در تحقق درآمدهای مالیاتی بر تلاش و جدیت بیشتر آنان تاکید کرد و خواستار حضور فعال آنان در ساعات اضافه کار شد. وی همچنین بر نظارت صحیح عملکرد نیروها تاکید نمود و نظم و انضباط و حضور به موقع در محل کار را وظیفه هر کارمند خواند.
پورامیدی تاکید کرد: استفاده از برنامه داشبورد مدیریتی ابزار خوبی برای ارزیابی عملکرد واحدهای مالیاتی است و روسای ادارات باید شخصا نسبت به استخراج آمار اقدام نمایند. وی سوال کردن، صلابت توأم با رعایت احترام را لازمه مدیریت خواند و از همه مدیران خواست تا با تحلیل آمارها نقاط ضعف و قوت واحدهای ابواب جمعی خود را شناسایی و راهکارهای لازم را ارائه نمایند.
در ادامه دادیار مسئول و رئیس اداره حراست اداره کل نکاتی را در زمینه بهبود فضای سالم در محیط کار اشاره نمودند که مورد تاکید مدیرکل امور مالیاتی استان نیز قرار گرفت.
در ادامه این نشست ، روسای امور مالیاتی گزارشی از اقدامات صورت گرفته درحوزه های مالیاتی ارائه کردند .
در بخشی از این جلسه نیز مدیرکل امور مالیاتی استان از روسای امور مالیاتی خواست تا با قرار گرفتن در پشت رایانه و استفاده از برنامه داشبورد مدیریتی آمار واحدهای مالیاتی خود را ارائه نمایند.
مدیرکل امور مالیاتی استان در جمع بندی جلسه ابراز امیدواری کرد با همت و تلاش همکاران و همدلی و هم افزایی نسبت به رفع نقاط ضعف تلاش و جدیت بیشتر به عمل آید .

تاریخ خبر: 1397/02/11
کلمات کلیدی: شورای اداری