سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان بوشهر:
وصول پایدار مالیات منوط به رضایت مودیان است

سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان بوشهر اظهار داشت: رضایت مردم در کنار وصول درآمدهای مالیاتی نکته ای اساسی و بسیار مهم است که در سازمان امور مالیاتی مورد تاکید و عمل می باشد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، غلامرضا احمد پری، سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان بوشهر تاکید کرد: در حال حاضر رویکرد سازمان مالیاتی تعامل با مودیان مالیاتی است به گونه ای که در سال جدید طی توافقی که بین سازمان امور مالیاتی کشور با اتاق اصناف کشور انجام گرفت مالیات اصناف به شرط قبول این توافق فقط با افزایش پنج درصدی نسبت به مالیات قطعی سال 95محاسبه و وصول می گردد.
وی تاکید کرد با این توافق بحمدالله استقبال خوبی از سوی صاحبان مشاغل صورت گرفت و بیش از 39 هزار اظهار نامه از سوی صاحبان محترم مشاغل ارائه گردید که از این تعداد17 هزار نفر اظهار نامه خود را بر اساس تبصره ماده صد قانون مالیات های مستقیم ارائه نمودند.
غلامرضا احمد پری در پایان با اشاره به مالیات بر ارزش افزوده و نقش آن در آبادانی و عمران شهرها و روستاها گفت: در سه ماهه اول سال 97 مبلغی بالغ بر 160 میلیارد تومان به شهرداریها و دهیاری های استان پرداخت شده تا در توسعه زیر ساخت ها و آبادانی شهر ها و روستاهای استان هزینه شود.


تاریخ خبر: 1397/05/15
کلمات کلیدی: بوشهر