به مناسبت هفته دفاع مقدس :
مسئولان امور مالیاتی یزد با خانواده های معظم شهدا دیدار کردند

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مدیر کل و مسئولان اداره کل امورمالیاتی استان یزد به همراه مسئولان سپاه الغدیر، بسیج و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از تعدادی از خانواده معظم شهدای هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند .
مدیر کل امور مالیاتی استان یزد در این دیدار با گرامی داشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای این دوران بر پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی، امام و شهدا تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی این اداره کل " منوچهر اسدی " به بیان اینکه خدمت به شهدا و خانواده های معظم آنها افتخار است گفت: همه ما مدیون خون پاک شهدا و صبر و پایداری خانواده های معظم آنان هستیم و تجلیل از شهدا و تکریم و سرکشی از خانواده های این عزیزان وظیفه همه ماست.
وی روحیه شهادت طلبی شهدا را یادآور شد و آنان را مایه عزت و افتخار کشور و ملت دانست و افزود: عزت و افتخاری که شهیدان در هشت سال دفاع مقدس و سایر صحنه های انقلاب اسلامی آفریدند برای همیشه در تاریخ ایران اسلامی ماندگار است.
وی با بیان اینکه امنیت و آرامش جامعه مدیون ایثار، مقاومت و جانفشانی شهدا است بر توجه و رفع مشکلات خانواده های شهدا تاکید کرد و گفت: امنیت و آرامش جامعه ما از برکت خون های پاک شهیدان است.
خانواده های معظم شهدا نیز در این دیدار به بیان گوشه ای از زندگانی، خاطرات، اخلاص و ایثار شهدا پرداختند و خدامحوری، مردم داری و داشتن روحیه شهادت طلبی و خدمت به مردم را از ویژگی های بارز شهدا برشمردند.
در دیدار یاد شده ضمن بررسی مسایل و مشکلات خانواده های معظم شهیدان از مقام شامخ آنان و سایر شهدا تجلیل شد.

تاریخ خبر: 1397/07/07
کلمات کلیدی: