مدیرکل دیوان محاسبات آذربایجان شرقی:
مبارزه با فساد اقتصادی، رسیدن به جامعه اقتصادی سالم را هموار می کند

مدیرکل دیوان محاسبات آذربایجان شرقی گفت: هدف مشترک امور مالیاتی و دیوان محاسبات رفع معایب موجود است تا ضمن مبارزه با فساد اقتصادی، مسیر رسیدن به جامعه اقتصادی سالم هموار شود و تعامل دستگاه‌های مرتبط با هم در چارچوب قانون رسیدن به این امر را محقق می‌سازد.
امیر خلیلیان، مدیر کل دیوان محاسبات آذربایجان شرقی در بازدید از پروژه‌های عمرانی اداره کل امور مالیاتی با اعلام این مطلب گفت: هدف ما یکی است و آن هم داشتن اقتصاد سالم است که ارتباط تنگاتنگ بین اداره کل امور مالیاتی و دیوان محاسبات را می‌طلبد.
خلیلیان وصول درآمدهای مالیاتی را یکی از خط و مشی‌های دیوان دانست و گفت: رویکرد دیوان محاسبات پیش گیری، تعامل، آموزش و کنترل‌های داخلی است تا در نهایت امر منجر به اجرای صحیح قانون شود.
غلامرضا شریفی مدیر کل امور مالیاتی استان نیز گفت: باید مدیریت به نحوی باشد که همزمان حقوق حقه دولت وصول شود و چرخه اقتصادی صنعت نیز بچرخد و این امر در سال حمایت از کالای ایرانی از اهمیت بسیاری برخوردار است.
شریفی اظهار امیدواری کرد که با اجرای قانون، نظم و انضباط اقتصادی در جامعه حاکم شود و زمینه توسعه پایدار به وجود آید.
شایان ذکر است در این دیدار مدیرکل دیوان محاسبات و هیات همراه از پروژه احداث اداره امور مالیاتی هادی شهر بازدید و از نزدیک در جریان امورات مربوطه قرار گرفت.

تاریخ خبر: 1397/07/09
کلمات کلیدی: مدیرکل دیوان محاسبات آذربایجان شرقی مفاسد اقتصادی