بازدید مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی از پروژه های عمرانی
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی به منظور بازدید از پروژه های عمرانی، با حضور در هادی شهر از نزدیک در جریان روند ساخت ساختمان اداره امور مالیاتی این شهر قرار گرفت.
غلامرضا شریفی، مدیرکل امور مالیاتی استان در حاشیه این بازدید، پیشرفت فیزیکی پروژه را قابل قبول دانست و افزود: کلنگ ساخت این اداره از سال 1397 زده شده است و با توجه به پیشرفت های فیزیکی موجود و انشاءلله با تسریع در عملیات احداث و ساخت، این پروژه تا پایان سال به بهره برداری برسد.
شریفی، ارائه خدمات مطلوب به مودیان مالیاتی در مناطق محروم را دغدغه اصلی و از الویت های کاری این اداره کل عنوان کرد و افزود: هدف از استقرار ادارات امور مالیاتی در مناطق محروم تنها برای وصول درآمدهای مالیاتی از مردم نیست، بلکه خدمات‌رسانی بهتر به مردم در هر منطقه و دسترسی آسان اهالی به این ادارات و جلوگیری از سفرهای هزینه بر اجباری به مردم مراکز شهرستان ها است.
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی، این پروژه را گام مثبتی جهت پیشرفت و آبادانی این منطقه دانست و اظهار داشت: این اداره با هدف رفع مشکلات مردم منطقه و روستاهای تابعه راه اندازی شده و انتظار می‌رود با همکاری مسئولان این شهر تا پایان امسال به بهره برداری برسد.

تاریخ خبر: 1397/08/29
کلمات کلیدی: غلامرضا شریفی بازدید از پروژه های عمرانی هادی شهر