روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان قزوین:
برگزاری آزمون تعیین سطح در اداره کل امور مالیاتی استان قزوین

آزمون تعیین سطح ماموران مالیاتی
آزمون تعیین سطح ماموران مالیاتی استان قزوین، روز جمعه مورخ 16/11/1397با حضور 350 داوطلب از کارکنان اداره کل امور مالیاتی استان، همزمان با سراسر کشور درقزوین برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی امور مالیاتی استان، مصطفی پور امیدی، مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین ضمن حضور در محل برگزاری این آزمون گفت: برگزاری آزمون تعیین سطح مأموران مالیاتی، زمینه‌ساز افزایش سطح آگاهی‌های حرفه‌ای و تخصصی همکاران در فرایند تشخیص و وصول مالیات است.
وی هدف از برگزاری این آزمون را سنجش تخصص و شایستگی کارکنان و توسعه سرمایه انسانی سازمان دانست گفت: آزمون تعیین سطح ماموران مالیاتی ضمن ارزیابی سطح مهارت‌های شغلی و تخصصی همکاران، موجب ارتقاء دانش عمومی و تخصصی کارکنان می گردد.
لازم به توضیح است این آزمون در 5 سطح حسابرس مالیاتی، حسابرسی ارشد مالیاتی، رئیس گروه حسابرسی مالیاتی، رئیس امورمالیاتی، نماینده هیات و معاون مالیاتی برگزار شد و داوطلبین در دو بخش سوالات عمومی و اختصاصی در قالب یک دفترچه در مدت 100 دقیقه به رقابت پرداختند .
آزمون تعیین سطح ماموران مالیاتی از جمله شاخصه های مورد نیاز جهت رشد و ارتقای شغلی کارمندان سازمان امور مالیاتی کشور می باشد و متقاضیان باید ضمن شرکت در این آزمون، نمره قبولی را نیز کسب کنند .


تاریخ خبر: 1397/09/18
کلمات کلیدی: قزوین آزمون تعیین سطح