بازدید مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی از شرکت پتروشیمی پلی نار
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در راستای آشنایی با مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و حمایت از تولید و اشتغال، مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی به همراه معاون مالیاتی اشخاص حقوقی با حضور در شرکت پتروشیمی پلی نار، تولیدکننده انواع مواد شیمیایی، ضمن بازدید میدانی با مدیران شرکت دیدار و گفتگو کردند.
غلامرضا شریفی، با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام عظمای ولایت به سال "حمایت از کالای ایرانی" و تولید داخلی، گفت: مهمترین هدف نظام مالیاتی وصول حقه درآمدهای مالیاتی در راستای توزیع بهینه ثروت و درآمد در جامعه می‌باشد که این امر کمک شایان توجهی به تولید و اشتغال و حمایت از کالای ایرانی خواهد نمود.
شریفی، هدف از چنین بازدیدهایی را افزایش تعامل با بخش تولید و کمک به رفع مشکلات آنها به ویژه در بخش مالیات عنوان کرد و افزود: هدف اصلی سازمان امور مالیاتی کشور در کنار عمل به قوانین و دریافت مالیات، کمک به بقاء و توسعه واحدهای تولیدی و بهبود فضای کسب و کار در کشور است.
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی، با تاکید بر اینکه باید حداکثر تعامل، مساعدت از تولید و سایر بخش‌های اقتصادی با توجه به وضعیت اقتصادی کشور صورت بگیرد، افزود: اگر تولید و سیستم اقتصادی نتواند درآمدهایش را محقق کند آثار سوء آن به دیگر بخش‌های جامعه نیز تسری پیدا می‌کند.
وی به برقراری اعتماد دو سویه بین مودیان و نظام مالیاتی اشاره کرد و اظهار داشت: سازمان امور مالیاتی کشور در جهت ایجاد تعامل سازنده و اعتماد دوسویه، برای آن دسته از فعالان اقتصادی که با رعایت قوانین و مقررات به تحقق درآمدهای مالیاتی کمک می‌نمایند تسهیلات و امتیازات خاصی را پیش بینی نموده، که مودیان محترم می‌توانند با انجام به موقع تکالیف خود از آنها بهره‌مند شوند.
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی در پایان افزود: نظام مالیاتی کشور همواره در مسیر حمایت از صنعت حرکت نموده و در کنار صنعتگران و تولیدکنندگان می باشد.


تاریخ خبر: 1397/11/30
کلمات کلیدی: غلامرضا شریفی بازدید از واحدهای تولیدی