روابط عمومی امورمالیاتی استان قزوین:
برگزاری مراسم بزرگداشت روز جانباز در امور مالیاتی استان قزوین

مراسم روز جانباز مراسم سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز با حضور مدیرکل، معاونین و جانبازان سرافراز اداره کل برگزار شد .
مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین در این مراسم ضمن تبریک میلاد با سعادت سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا... الحسین (ع) و همچنین میلاد سراسر نور قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل عباس (ع) و روز جانباز گفت: رشادتها و از خود گذشتگی های جانبازان عزیز الگویی برای همه مردم در دفاع از میهن و نظام اسلامی بوده و هست . پورامیدی اضافه کرد : امنیت کشور ما به واسطه ی رشادت های ایثارگران و حاصل خون شهدای انقلاب است .
وی عنوان جانبازی را مایه افتخار و مباهات صاحبان آن دانست و بر لزوم حفظ و حراست آنان از جایگاه والای جانباز و جانبازی با رفتار و عملکرد مطلوب تاکید کرد . مدیرکل امور مالیاتی استان همچنین با بیان اینکه ایثار و فداکاری جانبازان قابل جبران با پاداش های مادی نیست اظهار داشت: امروزه جانبازان میهن اسلامی در هر نقطه ای که حضور دارند منشا خیر و برکت هستند و بدون هیچ چشم داشتی بسیجی وار به خدمت مشغول هستند، هر چند این عزیزان با خدا معامله کرده اند لیکن وظیفه ما است که خدمات این عزیزان را ارج نهیم‌ .
در ادامه همکاران جانباز اداره کل نیز به ارائه نظر پرداختند و از توجه مدیرکل به جانبازان و اقدامات صورت گرفته در راستای ارتقاء شغلی و انتصابات قدردانی کردند . در پایان این مراسم با اهدای لوحی از جانبازان سرافراز اداره کل تجلیل شد .

تاریخ خبر: 1398/01/25
کلمات کلیدی: قزوین روز جانباز