مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی: همکاران ما بایستی در هر پست و مسئولیتی که هستند، رضای خداوند متعال و خدمت به خلق را مدنظر داشته باشند و به این ارزش معنوی افتخار کنند.
معارفه آقای کوشکی
آقای نباتی مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی در جلسه معارفه آقای مهدی کوشکی به عنوان سرپرست هیئتهای حل اختلاف مالیاتی استان ضمن گرامیداشت یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر و تبریک این روز به کلیه کارگران عزیز گفت: به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) " نفس کار از نظر اسلام، عمل صالح است. این که «ان الانسان لفی خسر الا الذین آمنوا و عملوا الصالحات»; این عمل صالحی که انسان را از خسران خارج می‌کند، این فقط نماز خواندن و روزه گرفتن و زیارت رفتن و ذکر گفتن نیست; آنها هم هست" . لذا ما بایستی با کار و تلاش مجاهدانه خود و همچنین انجام صحیح و مناسب برنامه های ابلاغی، اهداف و برنامه های سازمان امور مالیاتی کشور و اداره کل امورمالیاتی استان را محقق نماییم.
ایشان ادامه داد: همکاران ما بایستی در هر پست و مسئولیتی که هستند، رضای خداوند متعال و خدمت به خلق را مدنظر داشته باشند و به این ارزش معنوی افتخار کنند. لذا بایستی به سمتی رویم که با تمرکزگرایی و محوریت طرح جامع مالیاتی و استفاده از تجربیات سایر همکاران، پرونده های مطرح در هیئتهای حل اختلاف مالیاتی را در اسرع وقت تعیین تکلیف و مالیات معوق سالهای قبل را در اسرع وقت وصول نماییم.
آقای نباتی گفت: در سال جدید که کشور ما با بحران سیل و فشارهای اقتصادی از سوی کشورهای استعماری مواجه شده است، برخی با گل آلود نمودن فضای اقتصادی جامعه، سعی در مضاعف نمودن این فشارها و مشکلات عمومی مردم دارند. بنابراین همکاران ما بایستی با ذکاوت و تعامل همه جانبه با یکدیگر و همچنین فعالان محترم اقتصادی، ضمن شناسایی و رصد فعالیتهای مخرب اقتصادی، مالیات عادلانه و حقه را وصول نمایند تا خدای نکرده به مردم فشار نیامده و دولت محترم و دستگاههای اجرایی نیز بتوانند از محل درآمدهای حاصله از مالیات، برنامه های اجرایی و خدمت رسانی خود را به نحو احسن خصوصا در مناطق آسیب دیده از سیلهای اخیر، اجرا نمایند. تمام تلاش ما نیز این خواهد بود که مودیان محترم مالیاتی ضمن اطمینان کامل به طرح جامع مالیاتی، تکالیف قانونی خود را در مواعد مقرر قانونی خصوصا خردادماه و تیرماه انجام دهند تا همکاران ما در ادارات امور مالیاتی بتوانند به نحو احسن به ارائه خدمات و رسیدگی مناسب و سریع به پرونده های مالیاتی بپردازند.
در پایان جلسه حکم آقای مهدی کوشکی به عنوان سرپرست جدید هیئتهای حل اختلاف مالیاتی خراسان جنوبی ابلاغ و از خدمات و تلاشهای آقای جوانشیر مقدم به عنوان سرپرست قبلی هیئتهای حل اختلاف مالیاتی استان تقدیر و تشکر گردید.

تاریخ خبر: 1398/02/14
کلمات کلیدی: طرح جامع مالیاتی انجام تکالیف قانونی  معارفه سرپرست هیئتهای حل اختلاف مالیاتی استان