در راستای بهبود ارائه خدمات به مودیان:
بازدید سرزده معاون حسابرسی امور مالیاتی شهر و استان تهران از اداره کل امور مالیاتی غرب استان تهران

معاون حسابرسی مالیاتی، امور مالیاتی شهر و استان تهران در روز چهارشنبه 29 خردادماه 1398 با حضور در اداره کل امور مالیاتی غرب استان تهران، به همکاران خداقوت گفت و ضمن تشکر از حضور همکاران در بعد از وقت اداری و سعه صدری که در این روز به خرج دادند تصریح کرد: خدا را صدهزار مرتبه شکر که مسئولین این اداره کل همه از دل همین بچه های صاف و صادق بیرون آماده اند و این یکی از عوامل موثری است که باعث شده این اداره کل در انجام اهداف سازمانی موفق و سربلند باشد.
در این بازدید ضمن مشاهده فعالیت های روزانه با همکاران به گفتگو پرداخت و در خصوص رفع نیاز ها و حل مشکلات آنان رهنمودهایی به مسئولین ارائه نمود.
وی در پایان این بازدید به پای صحبت های مودیان نشست و درباره برخی از گلایه های مودیان تصریح کرد: سازمان امور مالیاتی کشور تلاش دارد تا با فرهنگ سازی، ارتقاء سلامت اداری، مبارزه با فرار مالیاتی، افزایش عدالت مالیاتی و افزایش رضایتمندی مودیان محترم، گام‌های موثرتری در جهت رشد و بالندگی کشور بردارد.

تاریخ خبر: 1398/03/30
کلمات کلیدی: فرهنگ سازی مالیاتی عدالت مالیاتی اظهارنامه مالیاتی تکریم ارباب رجوع امور مالیاتی شهر و استان تهران اداره کل امور مالیاتی غرب استان تهران