اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه در تیرماه 98 در بین استانهای کشور،رتبه دوم ثبت اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی را کسب کرد
ملکشاهیبه گزارش روابط عمومی امور مالیاتی ، مدیرکل امور مالیاتی کرمانشاه گفت که در تیر ماه سال جاری در استان کرمانشاه4 هزار و 410 فعال اقتصادی از اشخاص حقوقی اقدام به ثبت اظهارنامه مالیاتی کردند که این میزان نسبت به میزان 3 هزار و 988مورد سال گذشته بیش از 10درصد افزایش نشان می دهد .
هادی ملکشاهی با بیان اینکه مجموعه ادارات امور مالیاتی استان در خرداد و تیر تلاش قابل تقدیری را داشتند از همکاری اصحاب رسانه، تمامی خبرگزاری ها ازجمله خبرگزاری صداوسیما، سایت های محلی و رسانه های مکتوب که به یاری این مجموعه شتافتند،تقدیر کردند .
وی بیان کرد که در خرداد 98 نیز درکرمانشاه اشخاص حقیقی افزون بر 53هزار و 515 اظهارنامه مالیاتی سال 97 را ثبت کردند که این میزان با رشد 6 درصدی همراه بود .
ایشان همچنین افزود : مودیان مالیاتی که اقدام به ثبت اظهارنامه مالیاتی می کنند از معافیت های مالیاتی برخوردار می شوند و آن دسته از مودیان مالیاتی که در موقع مقرر اظهارنامه تسلیم نکنند، مشمول جرایم غیرقابل بخشش خواهند شد .
ملکشاهی مدیرکل امورمالیاتی در ادامه: از همراهی و همدلی مودیان محترم مالیاتی که با فرهنگ بالای مالیاتی خود در جهت اعتلای و رشد مالیات استان کرمانشاه تلاش نمودند کمال تشک ر را داشتند، بدیهی است این رخداد مبارک، بهانه ای است برای تکریم و ارج ‎ گذاری به حماسه حضور مردمی برای خلق یک رویداد بزرگ اقتصادی. بی ‎ تردید، در شرایط خطیر کنونی، نگاه کشور، با توجه به تحریم ها به مالیات دوخته شده است . بیش از هر زمان دیگر نیازمند حضور و مشارکت آحاد مردم در عرصه کار و تلاش است و در سالی که به نام « رونق تولید» نامگذاری شده، اراده ملی و عزم همگانی برای ارتقای توان نظام مالیاتی و توسعه زیرساخت ها به منظور استقلال و شکوفایی اقتصاد کشورخواهد بود.
وی درخاتمه امیدوارم که همواره در این آزمون بزرگ با همراهی مردم شریف استان کرمانشاه سربلند و پیروز باشیم. با سپاس .


تاریخ خبر: 1398/05/05
کلمات کلیدی: