مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی:
صیانت از اقتصاد،صیانت از مرزهای کشور است

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی در مراسم تجلیل از آزادگان با اشاره به تلاش های شبانه روزی سیستم مالیاتی جهت تامین هزینه های کشور گفت: صیانت از اقتصاد کشور مثل حفظ و صیانت از مرزهای آن است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی، حسن کوماسی که به مناسبت 26 مرداد; سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، در جمع همکاران آزاده اداره مالیاتی ارومیه سخن می گفت، با بیان اینکه آزادگان با گذشتن از جان و مال و راحتی خود، بزرگ ترین خدمت را به کشور در زمان جنگ انجام دادند گفت : خدمات و تلاش های شبانه روزی این عزیزان در سیستم مالیاتی برای تامین هزینه های کشور نیز، در واقع حفظ و صیانت از اقتصاد کشور است که در حکم صیانت از مرزهای مملکت اسلامی است .
وی به پیشرفت های روز افزون کشور در ابعاد نظامی و امنیتی و نقش آفرینی سیستم مالیاتی در تامین هزینه های استقلال و امینت کشور گفت: با وجود اختلاف سلیقه های مختلف در جامعه، آن جا که پای حیثیت و حفظ و حراست از مرزهای جغرافیایی، سیاسی و ارزش ها و آرمان ها در میان است ، این اختلاف سلیقه ها جای خود را به وفاق و همدلی می دهد .
کوماسی افزود: کسی که در جایگاه اسرا قرار نداشته باشد نمی تواند سختی ها و مصائب دوران اسارت را درک کند از این رو جایگاه و خدمات آزادگان بی مثال و در نزد خداوند متعال ماجور است.
در پایان از همکاران آزاده اداره مالیاتی ارومیه تجلیل و تقدیر شد .


تاریخ خبر: 1398/05/28
کلمات کلیدی: