مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی: درخت تنومند انقلاب اسلامی ایران با خون شهیدان و مجاهدان پیرو مکتب اهل بیت عصمت و طهارت(ع)آبیاری و محافظت می شود.
گرامیداشت پدافند غیرعامل
جلسه گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل با حضور مدیرکل و اعضای کمیته پدافند غیرعامل و پایگاه مقاومت توحید اداره کل امور مالیاتی استان در محل سالن جلسات دفتر مدیرکل برگزار گردید.
آقای جعفر احسانی مهر مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی ضمن گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل و فرارسیدن هفته وحدت گفت: ایران به عنوان یک کشور استراتژیک همواره مورد طمع و استثمار کشورهای سلطه گر بوده است و برای مردم عزیز ما در برهه های مختلف مشکلات عدیده ای ایجاد نموده اند و دست به قتل و غارتهای گسترده منابع ملی و منطقه ای ما زده اند تا اینکه انقلاب شکوهند اسلامی با عنایات ویژه خداوند متعال و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و رهبری امام خمینی(ره) به پیروزی رسید. لذا اکنون ایران اسلامی به عنوان یک کشور میراث دار مکتب اهل بیت(ع) و ایدئولوژی نوین حکومت جهانی الهی مطرح شده است و دشمنان هم پیمان شیطان و در رأس آنها دولت آمریکا می خواهند با هر ابزار و امکانی این تمدن و تفکر نوین را از بین ببرند تا بتوانند به اهداف پلید خود در سراسر جهان دست پیدا کنند.
ایشان ادامه داد: مردم ما ثابت کرده اند که فرهنگ ریشه دار و قوی به نام فرهنگ اسلام ناب محمدی(ص) بر پایه ایثار، مجاهدت و شهادت دارند که همواره جامعه را به تلاش و تکاپو و مقابله با توطئه های دشمنان درآورده است و وجود رهبر فرزانه و ولی فقیه توانسته است به عنوان یک حلقه اتحاد و یکپارچگی، روز به روز انقلاب اسلامی را ریشه دارتر کرده و رشد دهد. دشمنان در هر دوره ای سعی کرده اند بین مردم و رهبر زمان اختلاف و فاصله بیندازند و امام خمینی(ره) با درایت ویژه الهی که داشتند، فرمان تشکیل بسیج عمومی را صادر کردند و به حول و قوه الهی اقشار مختلف مردم و مسئولین در بخشهای مختلف به این فرمان لبیک گفته و پدیده معجزه آسایی به نام بسیج شکل گرفت. لذا امروز دشمن می داند که نمی تواند به راحتی به کشور ما چشم طمع داشته باشد، زیرا پدیده بسیج و تفکر بسیجی مانند عصای حضرت موسی(ع)، سحر و جادوی ابرقدرتها را در بین برده است. اما باید همیشه به همدیگر متذکر شویم که دشمن بیکار ننشسته و سعی دارد فکر و ذهن و روش زندگی ما را از سمت خدایی بودن و اتحاد با یکدیگر جهت تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی، به سمت تفرقه و خودخواهی سوق دهد و در صورت موفقیت ایشان، وجود و بقا و سعادت دنیوی و اخروی ما هیچ گونه ضمانتی نخواهد داشت.
آقای احسانی مهر افزود: ما به عنوان اعضای بسیج در هر جایگاه و موقعیتی که هستیم، باید تفکر ناب بسیجی را در عمل و دیدگاه و تفکر خود به دیگران ثابت کنیم و این خودباوری را در خود و دیگران بوجود آوریم که می توانیم کشور خود را از گزند دشمنان حفظ نموده و رشد و توسعه آن را در تمامی بخشها رقم بزنیم. دشمن با تمام امکانات خود در تمامی بخشها به میدان جنگ با ما وارد شده است و سعی دارد با ایجاد فشار اقتصادی مردم و مسئولان ما را به نظام و انقلاب بدبین کند. ولی غافل از آنکه نهال انقلاب اسلامی ایران با خون شهیدان و مجاهدان پیرو مکتب اهل بیت عصمت و طهارت(ع)آبیاری و محافظت می شود و مطمئنا بر اساس وعده الهی، پیروزی مخصوص کسانی است که به خداوند متعال توکل کرده و در این راه تلاش و مجاهدت می کنند. ما نیز به عنوان سربازان جبهه اقتصادی بایستی با الگو قراردادن این مکتب ناب و انسان ساز و تبعیت از فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، زمینه توسعه و موفقیت فضای اقتصادی کشور و تأمین هزینه های جاری مورد نیاز سایر بخشها را فراهم کنیم.
آقای احسانی مهر ضمن تبیین اهمیت و نقش اجرای پدافند غیرعامل در کشور گفت: هفته پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی برای بازنگری در عملکرد، تجهیزات و امکانات است تا ضمن توسعه نقاط قوت، نقاط ضعف خود را شناسایی و برطرف سازیم و بسیج بایستی به عنوان موتور پیشران، جلودار این حرکت باشد. شهدای ما ثابت کرده اند که ما ملت شهادتیم و بعد از توکل به خداوند متعال و توسل به اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، فقط بایستی بر توان داخلی خود تکیه نماییم و زمینه ظهور و فرج حضرت ولیعصر(ع) را فراهم نماییم و افتخار درک آن زمان نصیب همه ما بشود; انشاءا... .

تاریخ خبر: 1399/08/10
کلمات کلیدی: پدافند غیرعامل توسعه و موفقیت فضای اقتصادی